fbpx
Події
Розкрито страшне потрійне вбивство, що шокувало всю країну

Поліція розкрила потрійне вбивство у Полтавській області: у Лубнах 27-го жовтня в будинку було виявлено тіла трьох громадян.

На допомогу місцевим правоохоронцям виїжджало керівництво поліції та прокуратури Полтавщини, слідчо-оперативна група обласного апарату та експерти-криміналісти.

Начальник поліції Полтавської області Олег Бех повідомив:

– Спільна злагоджена робота дала позитивний результат. Підозрюваним у вчиненні жорстокого потрійного вбивства виявився місцевий 33-річний молодий чоловік, який раніше мав проблеми із законом. Раніше засуджувався за грабежі. Він був знайомий 38-річній убитій жінці.

За попередньою інформацією, підозрюваний вбив мешканців будинку ударами ножа у шию. Після вбивства кілька разів навідувався у помешкання у пошуках цінностей, які можна було реалізувати.

Дізнавшись, що поліція вийшла на його слід, намагався залишити місце проживання, але був затриманий оперативниками в процесі втечі. Зараз особа затримана, речові докази та знаряддя вбивства вилучені.

Триває досудове розслідування. Затриманому загрожує покарання у вигляді довічного ув’язнення, інформує поліція Полтавщини.

Читайте також: Кривавий злочин на Полтавщині. Невідомий вбив всю сім’ю

Джерело.

Related Post

facebook