fbpx
Дозвілля
Рейтинг розмірів жіночих грудей: американки перші, а українки обскакали росіянок

Параметри жіночих принад зібрали у сотень тисяч жінок. Учені опублікували дослідження, в якому вираховували середній розмір грудей у жінок із 108 країн світу. Результати експерименту були опубліковані у журналі The Journal of Female Health Sciences. Під час проведення дослідження його ініціатори проаналізували дані щодо розмірів грудей майже у 342 тисяч жінок у віковій групі від 28 до 30 років.

Читайте також: УКРАЇНСЬКІ МОДЕЛІ ВИЙШЛИ НА СЦЕНУ З ГОЛИМИ ГРУДЬМИ, ЯКІ НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ СТАНДАРТАМ ЄВРОПИ (ФОТО)

При цьому вчені наголошують, що жодна з учасниць не робила операції зі збільшення своїх принад. За результатами дослідів з’ясувалося, що володарками найбільшого середнього розміру грудей у світі є американки європеоїдної раси, за ними закріпилися уродженки Канади, а на третьому – знову представниці США не європеоїдної раси.

Також до першої десятки увійшли жінки з Ірландії, Польщі, Великобританії, Нідерландів, Колумбії, Ісландії та Венесуели.

Примітно, що українки у цьому списку посіли 21-ше місце, натомість росіянки опинилися на 40-му щаблі. Найменші груди виявилися у жінок із Філіппін, Малайзії, Бангладеш, Самоа і Соломонових Островів. Нагадаємо, що раніше тайська модель Вічуда Чейча у Facebook поділилася методом, з допомогою якого можна відрізнити справжні груди від силіконових.

Дівчина записала відео, на якому підносить до грудей смартфони з увімкненими ліхтариками і її силіконові груди починають світитися.

Джерело.

Реклама