fbpx

Рак з’їв усе живе у ньому. Від важкої недуги несподівано помер 23-річний музикант гурту «Bugs Bunny»

16 січня несподівано і раптово обірвалося життя талановитого молодого тернопільського музиканта Івана Чопика – барабанщика гурту «Bugs Bunny» Івана Чопика. 23-річний хлопець, який, здавалося йшов на поправку, помер від раку.
Цю сумну новину опублікували на сторінці гурту його колеги:

«16 січня пішов від нас назавжди наш любий вірний друг і музикант. Помер Іванко від раку, який за рік часу з’їв усе живе у ньому. Повірити у те нам дуже важко, але реальність хвилями приводить нас до тями. Ми знаємо, Іван, що ти до кінця вірив у наш гурт, у своє майбутнє, у те, що ти видужаш і ми з новою силою почнемо писати, створювати, їздити по концертах, творити те майбутнє, яке ми хотіли б мати усім колективом.

Твоя мрія не згасне, ніколи, допоки ще ми будемо живі. Тільки це все тепер буде без тебе, лише з одним гаслом “заради тебе”. Тепер у нас є ноша, яку кожен із нас буде нести до кінця. Ми пам’ятатимемо тебе завжди і з твоїм ім’ям виходитимемо на сцену. Хто б не грав в нашому колективі, саме ти завжди будеш – НАШ БАРАБАНЩИК і залишишся ним назавжди. Впевнені, що життя не настільки довге і досить скоро ми зможемо заграти з тобою ще раз, але цього разу це буде уже “Небесний Bugs Bunny”. ЛЮБИМО ТЕБЕ!!!»

Зворушливі розповіді про Івана пишуть зараз ті, хто таємно захоплювався ним, хоч і ніколи про це не говорив вголос. Один з них – гітарист Назар Антоник:

«Ти приклад сили і твердості волі та непохитної віри у краще. Ти жодного разу ні на що не нарікав, а тільки усміхався і постійно жартував. Зовсім недавно ти сказав мені, що: «Хороші люди завжди будуть з Богом!». І я ні на секунду не сумніваюся, що ти з Богом. Я ніколи не чув про Тебе поганого слова. НІКОЛИ. Ти багато мене багато навчив своїми вчинками, рішеннями, хоча я ніколи про це не говорив Тобі.
Напевно, Богові в Небесний Оркестр знадобився талановитий барабанщик і водночас прекрасна людина. Інакшого пояснення в мене немає. Друже, ти світло, яке завжди випромінювало добро. І ми будемо нести твоє світло, допоки є на цій землі!»

Читайте також: ПОМЕР ВІДОМИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФІЗИК ТА КЕРІВНИК ЛІКВІДАЦІЇ КАТАСТРОФИ НА ЧАЕС ІЛЛЯ ЛІХТАРЬОВ

Редакція сайту «Тернополяни» щиро співчува родичам та друзям Івана Чопика. Вічна пам’ять талановитому музиканту…

Джерело.

You cannot copy content of this page