fbpx

Помер відомий український фізик та керівник ліквідації катастрофи на ЧАЕС Ілля Ліхтарьов

У ніч проти 14 січня помер видатний український вчений, професор Ілля Ліхтарьов. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив журналіст Сергій Костеж.

“Сьогодні вночі помер Видатний український вчений, професор Ілля Ліхтарьов. Він – один з керівників ліквідації катастрофи на Чорнобильській АЕС, фізик, чиї книги перекладали і перевидають досі в Європі і США, творець і директор Українського інституту ядерного захисту, одного з небагатьох сучасних дослідницьких центрів у своїй сфері, авторитет якого визнається в усьому світі”, – написав він.

Окрім того, Костеж зауважив, що навесні 2014 року на початку російської агресії 80-річний Ліхтарьов прийшов в один з київських військкоматів записуватися добровольцем, однак його не взяли через стан здоров’я.

Зауважимо, що Ілля Ліхтарьов – доктор фізико-математичних наук, професор, генеральний директор “Науково-дослідного інституту радіаційного захисту” Академії технологічних наук України, голова комісії з питань гігієнічного регламентування і нормування радіоактивних речовин і радіаційного чинника у відповідному комітеті Міністерства охорони здоров’я України.

Читайте також: Уряд Польщі створює комфортні умови для переїзду до країни іноземців, які мають польське походження

Джерело.

You cannot copy content of this page