fbpx
Події
Рада не подолала вето Порошенка на закон про автоматичне нарахування субсидій інвалідам і пенсіонерам

Верховна Рада не змогла подолати вето президента Петра Порошенка на закон, який передбачає автоматичне нарахування і надання житлових субсидій самотнім непрацюючим пенсіонерам та інвалідам. За подолання вето президента на законопроект №2676 проголосували 173 депутати при мінімально необхідних 300, передають Українські Новини.

Згідно з законопроектом, субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива повинні розраховуватися, призначатися і надаватися непрацюючим пенсіонерам та інвалідам, які проживають одні, автоматично, на підставі відомостей, отриманих органами праці та соціального захисту населення від Пенсійного фонду, Державної фіскальної служби, фондів соціального страхування, органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Водночас для працюючих пенсіонерів та інвалідів до складу сім’ї яких входять не тільки вони, субсидії повинні надаватися на основі довідки про доходи всіх зареєстрованих.

Як повідомлялося, 19 червня 2015 року Рада ввела автоматичне нарахування і надання житлових субсидій самотнім непрацюючим пенсіонерам та інвалідам, а 24 липня 2015 року Порошенко ветував цей закон.

Читайте також: “Крокодилячі сльози”: як народні обранці за мощі, картини та мільйони виправдовувалися (відео)

Джерело.