fbpx
Події
Путін привітав Трампа з перемогою на виборах в США

Російський лідер сподівається, що з приходом республіканця в Білий дім, російсько-американські відносини вийдуть з кризи.

Президент Росії Володимир Путін надіслав вітальну телеграму республіканцеві Дональда Трампа, який переміг на виборах в США, повідомляє прес-служба Кремля.

Повідомляється, що в телеграмі російський лідер висловив надію на спільну роботу з виведення російсько-американських відносин із кризового стану, а також за рішенням актуальних питань міжнародного порядку денного та пошуку ефективних відповідей на виклики глобальної безпеки.

“Вибудовування конструктивного діалогу між Москвою і Вашингтоном, який грунтується на принципах рівноправності, взаємної поваги і реального обліку позицій один одного, відповідає інтересам народів наших країн і всього світового співтовариства”, – йдеться в телеграмі президента РФ.

Путін побажав Трампу успіхів на такій відповідальній діяльності на чолі держави.

Як стало відомо, новим президентом США стане республіканець Дональд Трамп. В ході голосування він набрав понад 270 голосів – мінімальний бар’єр для перемоги у виборах. Процедура формального голосування вибірників відбудеться 19 грудня, а 6 січня 2017 Конгрес затвердить його підсумки. Інавгурація обраного президента намічена на 20 січня.

Читайте також:РЕЗУЛЬТАТ БУВ ОЧІКУВАНИЙ: МИРОСЛАВА ГОНГАДЗЕ ПОЯСНИЛА, ЩО ЗАБЕЗПЕЧУЄ ПЕРЕМОГУ ТРАМПА

Джерело.