fbpx
Дозвілля
“Приватбанк” пропонує всім Путіним змінити прізвище за IPhone 7

“Приватбанк” пропонує однофамільцям російського президента Володимира Путіна змінити прізвище на будь-яке інше і отримати за це IPhone 7

Про таку пропозицію на своїй сторінці у cоціальній мережі Facebook повідомив перший заступник голови правління “Приватбанку” Олег Гороховський.

Він пояснив, що якось сперечався з колегами чи так багато українців мають прізвища найбільш відомих на території колишнього Радянського Союзу вбивць: Чикатила, Сталіна, Берії та Путіна.

“От я дивуюсь, люди за iPhone прізвища змінюють на Айфон Сім, а тут все життя ходиш з прізвищем, одна назва якого у більшості викликає відразу і нічого”, – написав Гороховський.

За його словами, пропозиція діє до кінця цього року як на території України, так і на території РФ. За зміну прізвищ Чикатило, Сталін, Берія пропонують iPhone 6, а за зміну прізвища Путін – iPhone 7.

Читайте також: +50 000– Мало мені було пригод-захотілось поколядувати! Кримський татарин своїми жартами розірвав ведучих і глядачів шоу Розсміши коміка 2016 (відео)

Джерело.