fbpx

Приваблива “Роналду у спідниці” підкорила фанатів футболу (відео)

Футбол – гра для справжніх чоловіків, проте жінки воліють не відставати від них. Представниці прекрасної половини людства чудово вправляються з м’ячем на полі. Більше того, є серед них і свої Роналду та Мессі у спідницях.

Однією з футбольних віртуозок по праву можна назвати 25-річну бразилійку Ракель Беннет. Дівчина з дитинства захоплюється футболом і зараз демонструє просто неймовірну техніку володіння м’ячем. А гарна зовнішність та звабливі фото в Instagram роблять її новою зіркою цієї гри.

Судячи з її сторінки в соціальній мережі,дівчина не розлучається з м’ячем навіть у подорожах, оскільки публікує знімки на фоні визначних місць, тримаючи в руках цей спортивний атрибут.

Крім того, Ракель із задоволенням викладає відео, на якому демонструє свою майстерність. Цікаво, що однаково добре дівчина справляється з м’ячем як у зручному взутті та спортивному костюмі, так і на високих підборах та кардинально короткому міні.

Привабливість, помножена на майстерність, уже дала свої результати. На сторінку Ракель підписалися 255 тисяч користувачів мережі.

Читайте також:МЕТЕЛИК, ЩО СІВ НА КРІШТІАНУ РОНАЛДУ, СТАВ МУЛЬТПЕРСОНАЖЕМ(ВІДЕО)

Джерело.

You cannot copy content of this page