fbpx

Пристрасті на шоу Холостяк: головного героя будуть бити батогом

Новий  випуск шоу Холостяк готується вразити глядачів несподіваним поворотом! Хто з дівчат не зможе стримати сліз, а хто візьме в руки батіг, побачимо вже завтра,пише liza

Цієї п’ятниці на проекті «Холостяк» (СТБ) – один з найбільш емоційних тижнів. На останнє побачення Дмитро запросить відразу двох дівчат – Леру і Юлю, а це значить, що до церемонії троянд одна з них покине проект!

Ситуація з поцілунком Олени і Діми їх особливо зачепила, тому Дмитро вирішив розслабити обстановку … по-Львівськи.

Герої візьмуть участь в бешкетному квесті, з масою провокаційних завдань: визнання в ганебних вчинках, поцілунки на очах у конкуренток, а також у дівчат з’явиться можливість помститися Холостякові побивши його батогом …

А ще багато веселощів, танців, пісень і міцних напоїв. Здавалося б, нічого не віщувало біди, але одна з учасниць звинуватить Холостяка в удаванні! Як же відреагував Дмитро на її звинувачення, і чим для дівчини закінчилося це побачення, дізнаємося вже в цю п’ятницю, о 20:00 в ефірі романтичного реаліті «Холостяк-7» на СТБ.

А також ця Церемонія троянд для Холостяка стане однією з найскладніших: сльози учасниць, пояснювальні листи і провокації нових конфліктів.

Читайте також:УЧАСНИЦІ «ХОЛОСТЯКА 7» ВИЯВИЛИСЯ З ЕСКОРТУ: ШОКУЮЧІ ПОДРОБИЦІ (ФОТО)

You cannot copy content of this page