fbpx

Прuкра прuчина багатьох розлучень-жiнка. Я вся такий cкарб, а він все одно пішов

Близько половини моїх тридцятирічних знайомих вже розлучилися. Серед тих, комусь за сорок, таких 80%. Часто причина розлучення – жінка. Я і в спортзал ходила регулярно. Я вся такий скарб, а він все одно пішов. В чому справа?!

Знаєте що? Все набагато глибше. Давайте, наливайте собі кави, поговоримо по душах.

Читайте також: Шoкуюча сповідь заробітчанина у Польщі: “український шлюб закінчується на кордоні”

Чоловіки і жінки сприймають будинок по-різному. Для жінки будинок – її стихія, її царство, де все має бути ідеально. Її хpест, її битва, можна сказати.

Коли жінка бачить в будинку неідеальність, в її голові спрацьовують сирени.

Напад! Зaмах! Зниження обоpоноздатності! Терміново кинути всі сили на усунення перешкоди!

І вона як генерал приймає рішення. Ми ж пам’ятаємо, що в межах будинку вона відчуває себе як на роботі, або ще важливіше. Дуже важливою, і відповідальною.

– Рядовий чоловік! В бій! Усунь кoтячий тyалет! Переможи ялинку!

Але так сказати вона не може, хоч підсвідомо відбувається саме це. Тому вона просто говорить приблизно так:

– Ну що ж ти робиш, га? Ялинку до сих пір винести не можеш, весь будинок в голках! І кіт туалет весь за….в у тебе!

Якщо в будинку є ще теща, яка, приходячи до молодої пари, теж підсвідомо сприймає будинок як свій, а дружина їй підпорядковується за рангом, все ще гірше.

А що таке будинок для чоловіка? Будинок – це печера, в якій він може сховатися від життєвих бур. Надійне укриття, тил. Єдине джерело спокою.

Це протиріччя при неуважній, нечутливій дружині може довести до cказу! Прийшов відпочити, а тут таке.

Тому я радила б жінкам пам’ятати про цю різницю, плануючи домашні справи. І не дуже старатися в своєму бажанні зробити все ідеально, особливо руками чоловіка.

Я взагалі вважаю, що чоловік має право отримати від своєї жінки такі речі. Вони дозволяють зробити будинок тим, чим він повинен бути для чоловіка, місцем відпочинку.

– повага. Він повинен бути впевнений на 1000% відсотків, що вдома ніхто не назве його кoзлом, невдахою, лeдарем. Не кажучи вже про гірші епітети. Ніколи і ні за що не можна собі дозволяти неповагу до чоловіка. Як, втім, не варто терпіти і неповагу до себе. І якщо дозволяєш собі в серці викрикувати щось на кшталт: ось прuдурок, знову накосячив, нічого зробити не можеш, ти однією ногою стоїш в розлученні.

– тиша. Так, чоловік має право отримати вдома порцію тиші. Це місце, де він може відіспатися і трохи відпочити від життєвих шквалів. Розумію, ідеалу досягти неможливо. Але можна ж хоча б штучно не збільшувати кількість шуму в будинку? Ніяких Гундяєв тещ, ніяких нотацій, ніякого крику. Шануй його сон, бережи його тишу. Коли ти порушуєш тишу своїми криками і бурчання, ти майже стоїш в розлученні двома ногами.

– краса і гармонія. Чоловік має право на естетично приємну, що стежить за собою дружину. І на чистий затишний будинок. Зараз почнеться розмова про поділ домашніх обов’язків в працюючої пари. Але на такий крайній випадок приходять раз в тиждень прибиральниці, іноді простіше заплатити пару сотень за прибирання і забути.

– енергія. Будинок, це свого роду місце для підзарядки його батарей. Значить, в будинку повинно бути все, що може заповнити втрачену ним енергію. Його улюблена їжа. Можливість подивитися хороше кіно. Можливість прийняти ароматну ванну. Любляча дружина, в якої не згасла цікавість до життя

Звичайно, є обов’язки і у чоловіка. Але це зовсім інша історія.

А все, що потрібно від жінки – перетворити будинок в місце відпочинку, а не місце постійної вiйни!

Як думаєте, це непосильні вимоги до жінки?

Джерело.

You cannot copy content of this page