fbpx
Події
Прикарпатка розповіла про новий вид шахрайства (фото)

Обдурена спритною шахрайкою прикарпатка розповіла, як потрапила на “гачок”:

“Дівчата, попала на *АКЦІЮ!!!

Думала, уже скільки всього начиталась, наслухалась, не попаду на таке. А тут і мене надибала “удача”
Ось ця дівчина, Зоя Горошко (знайшла її у ВК), ходила сьогодні у нас по селі, і ніби-то дарувала людям набір техніки лише за те, щоб вони розказали сусідам і односельчанам,що 3-4 вересня у Тисмениці відбудеться виставка-ярмарок техніки з Європи.

”Даруємо вам чайник, сковорідку, і утюг, просто так, а от кухонний комбайн, який буде коштувати на ярмарку 2000 грн., віддамо за 1900 грн., так як даруємо вам все інше”. Короче, говорила вона дуже переконливо, я й сама не розумію, як повелась. Розказувала, що на село привезли 5 таких наборів, мій останній залишився, бо на нашій вулиці нікого дома не застали. Вже після того, як я д*ра віддала їй 1900 грн., і вона поїхала, я додумалась подивитись в неті за ціну цих товарів і ОФІГІЛА!!!

Кухонний комбайн, який вона так нахвалювала і швиденько розказувала про нього, на сайті можна купити за 365 грн., а не за 2000 грн. Короч, підрахувавши з нету ціни, розвели мене на 600-700 грн. Розпаковуючи усе те, додивилась, що жодної гарантії немає, тільки інструкція. Написала їй у ВК, та вона ще не прочитала. Може хтось її знає???”- написала Тетяна Мельничук‎.

Читайте також: Як у Львові прикордонники знущались над тернополянкою з 3-річною дитиною

шахрайка

Джерело.