fbpx
Події
Як у Львові прикордонники знущались над тернополянкою з 3-річною дитиною

Про неприємну пригоду написала тернополянка Тетяна Назарко у мережі Фейсбук. Жінка пише, що в аеропорті Львова провела 3-3,5 години з маленькою дитиною без їжі і води, повідомляє місцеве інтернет-видання «Погляд»

“Я Назарко Тетяна Ігорівна хочу розповісти історію, яка зі мною трапилася 20 серпня 2016 року у аеропорті міста Львів. Я мала здійснити політ до Італії у місто Рим! При проходженні контролю мені повідомили ,що у мене є проблеми з документами і попросили мене з 3-річним сином пройти у кабінет. Я зразу поцікавилась з якими саме документами є проблеми тому, що у мене окрім закордонного паспорта є дозвіл на проживання у Італії.

За законом, коли один з батьків супроводжує неповнолітню дитину, потрібне нотаріальне посвідчення (дозвіл- ред.) другого з батьків. У нас цей документ був, тому що батько, який виїжджав тижнем раніше цей документ зробив. Мене запевнили, що це неможливо, бо у базі даних вказано, що мій чоловік і батько моєї дитини Білоус Юрій, був на території України останній раз у 2015 році. На що я відреагувала посмішкою, мені здалось що це якийсь жарт, бо ми перетинали кордон разом всією сім’єю, я вказала день, номер машини… На що мені відповіли, що прикордонники не могли помилитись 2 рази!

Читайте також: Косівський прокурор вчинив ДТП та втік. В автомобілі знаходилися пасажири, серед них – немовля (фото)

Тоді я почала телефонувати чоловікові щоб він вислав якісь докази, він відіслав фото на якому було видно печатку з датою, мені сказали що це може бути фотошоп. Після того мені офіційно озвучили що мене знято з рейсу! Я запитала хто буде компенсовувати втрачені білети і т. д… відповіді не почула… І я почала давати свідчення, так як було відкрито кримінальну справу! Я розказувала всю правду, на що вони реагували посмішками, просила щоб до мене пустили родича, який би міг допомогти з сином, мені відмовили, попросила безкоштовного адвоката, мені сказали, що я маю мати довідку, що я неплатоспроможна. Я пояснювала, що це непорозуміння сталось не з моєї вини, а через проблеми системи і обурювалась, що вони не мають права тримати мене з трьохрічною дитиною. На що слідчий зробив зауваження і сказав щоб я до нього не підвищувала голосу. Я провела аеропорті 3-3,5 години з маленькою дитиною без їжі і води … Можливо для України це нормальне явище,але для цивілізованого світу -це варварство…… Буду вдячна за активність!!!!!!!”, -написала Тетяна Назарко на своїй сторінці у Фейсбук

Читайте також: Розмова клієнта з представником “ПриватБанку” підірвала мережу

Історія отримала продовження, в грудні 2016 про це на своїй сторінці написала Тетяна Назарко:

“Кримінальне провадження закрито,звісно в нашу користь,мене з 3-х річним сином зняли з рейсу Львів -Рим не законно!!!! Ганьба людям які перевищують службові повноваження!!!! Будемо подавати до суду,за такі помилки прийдеться відповідати!!!!!”,- емоційно зазначила жінка.

Джерело.

facebook