fbpx
Події
Прихильниця окупантів Анна Сорока в ефірі телеканалу визнала, що мешканці Луганщини ненавидять бойовиків і їх вдів і зажадала знищення українців (відео)

Прибічниця окупантів Анна Сорока в ефірі підконтрольного бойовикам телеканалу визнала, що мешканці Луганщини ненавидять бойовиків і їхніх вдів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, Сорока очолює створений терористами “ЛНР” проект “Не забудемо, не пробачимо”.

За її словами, кількість мешканців районів, які живуть під окупацією терористів “ЛНР”, але категорично їх не підтримують і радіють перемогам української армії над терористами на Донбасі, зростає з кожним днем. Масштаби цього процесу не на жарт налякали Сороку, і вона закликає бойовиків терміново вжити необхідних заходів стосовно жителів Луганщини, які ненавидять бойовиків.

“У нас є селища, де одна вулиця українська, інша “республіканська”. Вдовам багатьох ополченців просто не можна ходити цими українськими вулицями! Просто не можна! Тому що люди насміхаються, кажуть: “Ну що? Довоювалися?” – скаржиться Сорока.

Читайте також: Ми проти України! Ми проти української мови! Ми проливали кров за російський Луганськ! Ми вимагаємо, щоб ми отримували українські пенсії!” – “Луганська гвардія” (відео)

Джерело.