Політика
“Ми проти України! Ми проти української мови! Ми проливали кров за російський Луганськ! Ми вимагаємо, щоб ми отримували українські пенсії!” – “Луганська гвардія” (відео)

У мережі з’явилося відео, на якому стриптизерка-сепаратистка з проросійської “Луганської гвардії” Анастасія П’ятерикова вимагає від української влади визнати Луганськ російським містом і почати виплачувати його жителям українські пенсії.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, Анастасія П’ятерикова починала свою “політичну” кар’єру в партії Наталії Вітренко. Після того як луганський осередок посварився з керівницею, П’ятерикова і її соратник Олександр Харитонов відкололися в самостійну організацію “Луганська гвардія”, яка, згодом, стала ядром сепаратистського руху Луганської області.

Саме гвардійці першими поставили наметове містечко в Луганську, вони ж і захоплювали будівлю обласної адміністрації. Однак за Харитоновим незабаром прийшли зі Служби безпеки України – його заарештували і посадили до слідчого ізолятора в Києві.

Анастасія П’ятерикова злякалася і втекла до Воронежа. Там вона з успіхом роздавала інтерв’ю російським каналам, розповідаючи про “звірства солдатів української армії і карателів” із Києва. За допомогою воронезьких спонсорів подруга терористів організувала постачання зброї, продуктів, уніформи та всього того, чим до сьогодні користуються бойовики “ЛНР”.

У мирний час П’ятерикова працювала в нічних клубах, де надавала послуги інтимного характеру, в тому числі й іноземцям. Це й було основною роботою П’ятерикової аж до втечі у Воронеж.

Гвардія 1

Тепер же охоронниця моралі керує товариством “Триколор”, яке збирає гроші в Росії, закуповує там зброю і продукти, переправляючи їх до Луганська.

Читайте також: “Я брала участь у захопленні Луганської ОДА та СБУ. Тепер Україна не платить мені пенсію, а “ЛНР” відключає світло за несплату”, – прихильниця “русского мира” скаржиться на життя (відео).

Джерело.

Related Post

facebook