fbpx
Дозвілля
Приберіть негайно! Цих речей не має бути на вашій кухні

Звичайно ж, більшість прибирають на кухні ледь не щодня, втім є речі, які не можна назвати сміттям, але їм і справді не місце на кухні.

Повідомляє intermarium з посиланням на maximum.fm

Ось, що потрібно заховати або зовсім викинути.

Улюблена колекція пластикових контейнерів

Якщо є шанси, що кухню “завалить” контейнерами – зменшіть їхню кількість. Обмежтесь двома розмірами багаторазових посудин. Упорядкуйте кришки, а також намагайтесь мати 5-6 штук, якими ви дійсно користуєтесь. До слова, контейнери, в які упакована їжа в супермаркетах – не багаторазові! Викидайте негайно.

Рекламні магніти та чашки

На холодильнику мають бути лише магнітики з подорожей, а не всілякі рекламні міні-постери. Навіщо вам на холодильнику реклама мобільного оператора або кафе? Горнятка. Зізнайтесь, що ви теж, коли не знаєте, що дарувати – приносите горнятко. Ну а що? Зайвим на господарці не буде точно! Втім, людині достатньо мати 6 горнят. Не перетворюйте свою кухню на базу, а стіл біля комп’ютера на цвинтар для чайних пакетиків, які тонуть в горнятах.

Еко-сумки

Звичайно ж, ми не кажемо, що їх потрібно викидати. Просто носіть з собою. Для чого їй валятись на кухні, якщо вона потрібна вам під час закупів. Киньте собі в рюкзак або в сумку, щоб вона була завше з вами, тоді не виникне потреби купити ще одну.

Дрібнички з ресторанів

Мова йде не про вкрадені бокали або ложки. Цього взагалі не потрібно робити, навіть якщо страшно сподобалися. Ми наголошуємо на тому, що всілякі палички для їжі, пакетики з соєвим соусом, цукром, перцем і сіллю потрібно або використовувати або колекціонувати. Якщо ви не робите нічого з цього – викиньте!

Пакет із пакетами

Так-так! Ми знаємо, що у вас є такий пакет, в якому лежать десятки інших і чекають на те, щоб їх взяли в магазин. Викидаємо без сумніву та йдемо по еко-сумку.

Записки

У багатьох є звичка чіпляти їх на холодильник. Але це не дуже хороше рішення. Краще прикріпляйте їх на внутрішні дверці шафи на кухні, якою користуєтесь щодня. Щонайменше, це позбавить ваших гостей можливості почитати щось важливе саме для вас.

Успіхів вам під час прибирання 🙂

Читайте також:ГОВОРИ КРАСИВО: 15 УКРАЇНСЬКИХ СЛІВ, ЯКІ ЗАМІНЯТЬ НАШ СУРЖИК