fbpx

Протоієрей Чаплін закликав знищувати емігрантів ракетними ударами, – ЗМІ

Протоієрей Всеволод Чаплін, який раніше очолював Синодальний відділ Російської православної церкви по взаємодії Церкви і суспільства, закликав до вбивств емігрантів. Для цього він закликав наносити по них ракетні удари. На думку Чапліна, так повинно проявляти себе істинне християнство.

Приводом для таких суджень протоієрея послужило вбивство в Малайзії зведеного брата північнокорейського лідера Кім Че Уна, яке, на думку більшості, було скоєно спецслужбами КНДР.

“Істерику” навколо вбивства Кім Чен Нама він пояснив тим, що “затрепетали предатели и изменники, сбежавшие из разных государств с незападной политической культурой в страны “свободного мира” – прежде всего на Запад. И те, кто их прячет и “гарантирует их безопасность”. И те тайные предатели и изменники, которые подумывают сбежать”.

Для “виходу” з такої ситуації він розробив програму, яка передбачає три пункти: смертну кару для зрадників Батьківщини, “авторизацію” спецпідрозділів які б проводили їх вбивства, а також “ракетні удари щодо зрадників”.

Чаплін визнав подібну практику не тільки нормальною, але і закликав розповсюдити її якомога ширше.

Читайте також: Ось що довжина пальців руки говорить про ваш характер

Джерело.

You cannot copy content of this page