fbpx
Саморозвиток
Просто хрещений – це коли в твоїй машині висять ікони, але ти палиш в цьому ж авто і вимовляєш лайливі слова.

Просто хрещений – це коли в твоїй машині висять ікони, але ти палиш в цьому ж авто і вимовляєш лайливі слова (молитву дияволу) і хулу на Господа!

Просто хрещений – це коли ти відвідуєш Храм Божий тільки на Великдень і Різдво.

Просто хрещений – це коли суть Пасхи полягає в яйцях, ну і в день хрещення Господнього, обов’язково тобі потрібно скупатися в ополонці, але молитва почекає … Правда?

Просто хрещений – це коли ти будеш грішити, спиш з усіма підряд поза шлюбом, і кажеш: “Хто в наш час не грішний? Господь – Любов, Він простить мене …”.

Просто хрещений – це коли ти плутаєш слова навіть в “Отче Наш” і не знаєш, що таке Символ Віри.

Просто хрещений – це коли ти думаєш, що сповідатися досить лише вдома перед Богом, але не на Таїнстві Сповіді – яке встановив Христос для народу свого!

Просто хрещений – це коли в піст у тебе пісний майонезик на столі і пісна ковбаска в холодильнику.

Просто хрещений – це коли ти соромишся перехреститися проходячи повз Храму, спеціально оминаєш Храм стороною, бо соромишся своєї віри!

Просто хрещений – це коли ти смієшся над тими, хто сповідує свою віру відкрито і безбоязно!

Просто хрещений – це коли ти називаєш фанатиками тих, хто ходить по неділях в Храм Божий і приступає до таїнства Причастя.

Просто хрещений – це коли ти вважаєш, що Бог “вийшов з моди”, і взагалі це нерозумно і смішно.

Просто хрещений – це коли ти! Хрещений! Обговорюєш за спинами своїх же священиків! Коли для тебе священики – це “бізнесмени на мерсах”.

Просто хрещений – це коли ти витрачаєш десятки тисяч собі на новий одяг, і судиш Церкву за те, що вона будує золоті куполи. І ти навіть не спромагаєшся дізнатися суму, яку витрачає Церква на будівництво дитячих будинків, храмів і реабілітаційних центрів. Але це, мабуть, тебе не сильно турбує! Адже набагато простіше засуджувати, ніж почати змінювати самого себе !!!

Просто хрещений – це коли ти б’єш себе в груди, що ти віруючий перед будь-ким. І пізніше виправдовуєшся, що ти не ходиш в Храм, бо там “злі бабки” і “багаті попи” і “головне вірити в душі …”.

Просто хрещений – це коли ти вважаєш Триєдиного Бога – Своїм Господом! І в той же час віриш в гороскопи, ходиш до ворожок, дивишся битву екстрасенсів, читаєш лжерелігійну літературу, віриш в прикмети, магію і обереги, які нібито допомагають тобі в житті.

Просто хрещений – цей той, хто захотів стати Богом сам на цій землі, і він не усвідомлює, що лише Бог захотів стати людиною …

Просто хрещений – це коли для тебе брати і сестри твої по вірі – немов чужі люди!

Просто хрещений – це коли Біблія – ​​казка, а брехливі чорні новини про православного батюшку – 100% -ва правда! Просто хрещений – це коли ти псуєш дівчат направо і наліво і хочеш собі чисту дружину! І виправдовуєш все це своєю молодістю, мовляв бери від життя все ?!

Просто хрещений – це коли ти не віриш в Рай, Пекло і Судний День, але віриш гороскопам!

Просто хрещений – це той, ким я був до недавнього часу, і ким я ніколи не захочу більше бути!

Просто хрещений – це той, кому скаже Ісус Христос в Судний день:

Мф: 15-8 “Наближаються до Мене люди ці устами своїми, і шанують Мене, серце ж їхнє далеко від Мене”

Мф: 7-20 “Отже, по їхніх плодах ви пізнаєте їх”

Мф: 7-21 “Не всякий, хто каже до Мене: “Господи, Господи!”, Увійде в Царство Небесне, але виконуючий волю Отця Мого Небесного”

Мф: 7-22 “Багато хто скаже Мені того дня: Господи! Господи! чи не в твоє імя ми пророкували? і чи не Твоїм ім’ям бісів виганяли? і не Ім’ям Твоїм чуда великі творили?”

Мф: 7-23 “І їм оголошу Я тоді: Я ніколи не знав вас; Відійдіть від Мене, хто чинить беззаконня”.