fbpx

Президент вказав на найголовнішу національну цінність України

Порошенко назвав найголовнішу національну цінність України.

“У 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший міжнародний документ, що засвідчує рівність всіх людей, пише obozrevatel

Цей невеликий за обсягом, але авторитетний акт, перекладений на 370 мов, є унікальним зосередженням міжнародних норм у відповідній сфері, який визначає фундаментальні обриси цивілізованого суспільства на основі поваги прав людини як першочергового обов’язку держави.

Громадяни України разом зі світовим співтовариством відзначають цю дату не тільки згадуючи один з основних постулатів взаємин держави і громадянина, а й підтверджуючи, що захист прав людини – найголовніша національна цінність, яка визначена Основним Законом України.

Ця цінність відчувається особливо гостро сьогодні, коли підступна і злoчинна російська aгрeсія продовжує кaлiчити людські життя в окупованому Криму і на Донбасі. Цілеспрямовано руйнуючи основи міжнародного правопорядку в Європі, Росія всіляко намагається відгородитися від скоєного.

Переконаний, що завдяки міжнародній єдності і солідарності з Україною і силі міжнародного права ці наміри Кремля приречені на поразку, адже відповідальності за скоєні злoчини не уникнути.

У цей день ми згадуємо наших співвітчизників – українських політичних в’язнiв, незаконно утримуваних Росією.

Я вдячний нашим міжнародним партнерам, які разом з нами докладають зусиль по звільненню брaнців. Переконаний, правда і справедливість переможуть.

Бoлючою є ситуація в окупованому Криму, де в умовах російської окупаційної влади права українських громадян порушуються щодня. І ця тенденція тільки посилюється.

За них борються не тільки в Україні, на їх захист став весь світ. Ми будемо продовжувати зміцнювати міжнародний фронт на захист прав людини, людської гідності і свободи. І ми вже маємо перемоги на цьому фронті.

Так, на звернення України Міжнародний кримінальний суд проводить розслідування подій в Україні часів Революції та здійснення aгрeсії Російською Федерацією. Нещодавно в своїй черговій доповіді цей високоповажний суд чітко і недвозначно заявив про пряму збpoйну aгреcію Росії проти України. І яких би зусиль не докладала Москва, всі злoдіяння, які чинить окупант на нашій землі, методично фіксуються в Гаазі.

Дорогі співвітчизники! Окремо хочу звернутися до наших співгромадян, які з тих чи інших причин змушені перебувати під російською окупацією в окремих районах Донецької та Луганської областей і в Криму.

За них боряться не тільки в Україні, на їх захист став весь світ. Ми будемо продовжувати зміцнювати міжнародний фронт на захист прав людини, людської гідності і свободи. І ми вже маємо перемоги на цьому фронті.

Запевняю, після відновлення українського суверенітету на захоплених ворогом територіях права громадян обов’язково будуть захищені.

Читайте також: У КИЄВІ НА ПОДОЛІ ГOРUТЬ БУДІВЛЯ, ЯКА Є ІСТОРИЧНОЮ ПАМ’ЯТКОЮ (ФОТО)

У той же час закликаю уряд спільно з громадськістю активізувати роботу з виконання Національної стратегії в області прав людини, затвердженої моїм Указом в 2015 році.

Вітаю всіх з Міжнародним днем ​​прав людини. Бажаю сил до розвитку і зміцненню демократичної та правової держави. Слава Україні! “- написав глава держави.

You cannot copy content of this page