fbpx
Події
Представники мережі Ельдорадо спростували арешт магазинів

У прес-релізі, який поширила прес-служба Ельдорадо зазначене наступне:

Наша компанія вкрай стурбована останньою заявою функціонера ФГВФО пані Мисник.

Незважаючи на відсутність будь-якого правового зв’язку Eldorado з банком “Михайлівський”, ми підтримуємо останні рішення державних органів, спрямовані на врегулювання конфлікту з вкладниками даного банку.

Одночасно з цим, ми із занепокоєнням спостерігаємо за спробами деяких сил використовувати даний привід для дестабілізації ситуації на державному рівні. У свою чергу вважаємо, що заява директора департаменту розслідування протиправних діянь і протидії корупції ФГВФО є спробою дестабілізувати роботу нашої компанії напередодні сезону високих продажів шляхом нанесення репутаційного збитку в очах покупців і бізнес-партнерів.

Оскільки у пані Мисник були відсутні будь-які правові підстави (що є прерогативою судових органів) давати подібні коментарі, ми трактуємо цю заяву як прояв недобросовісної конкуренції. Вимушені заявити, що пані Мисник, як посадова особа ФГВФО, так і сам ФГВФО, понесуть правову відповідальність за наслідки своїх безпідставних заяв відповідно до законодавства України.

В даний час торгова мережа Eldorado працює у штатному режимі.

Читайте також: НА МЕРЕЖУ МАГАЗИНІВ ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ “ЕЛЬДОРАДО” НАКЛАДЕНО АРЕШТ

Довідка про компанію «Ельдорадо»

«Ельдорадо» – українська мережа магазинів електроніки та побутової техніки, заснована в 1999 році. Перший магазин було відкрито у м. Києві в 1999р. У 2003 р. у столиці запрацював перший в Україні гіпермаркет електроніки. У листопаді 2007 року відкрився інтернет-магазин «Ельдорадо».
Новий етап розвитку починається в 2013 році після злиття з мережею «Технополіс» – з того часу «Ельдорадо» стає роздрібною мережею електроніки і побутової техніки №1 за товарообігом в Україні.
На сьогодні мережа «Ельдорадо» налічує понад 130 магазинів в більш ніж 60 містах по всій Україні, які пропонують чудовий вибір з 20 000 моделей сучасної персональної техніки Samsung, Nokia, HTC, LG, Sony, Philips, Asus та інших провідних виробників.