fbpx
Події
На мережу магазинів побутової техніки “Ельдорадо” накладено арешт

Вчора, 16 листопада, у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб заявили про арешт російської мережі супермаркетів електроніки та побутової техніки “Ельдорадо”, власником якої є Віктор Поліщук.

Про арешт «Ельдорадо» заявила директор департаменту розслідування протиправних діянь і протидії корупції ФГВФО Катерина Мисник в середу, 16 листопада, під час круглого столу на тему банкрутства ряду банків в Україні.

Вона висловила надію, що прокуратура і далі буде на боці Фонду і таким чином допоможе державі стягнути з Поліщука кошти, які він вкрав у вкладників банку «Михайлівський», завдавши тим самим удар по фінансовій системі України.

«Ми сподіваємося, що прокуратура Києва продовжить з нами співпрацювати, будуть і далі накладатися арешти на майно Віктора Поліщука, будуть стягуватися кошти з пов’язаних з ним осіб і з бізнесу», – зазначила Мисник.

Крім того, представник Фонду підкреслила, що мережа магазинів побутової техніки не повинна бути закрита – вони просто будуть заарештовані. Суть державного арешту полягає в тому, щоб магазини працювали і приносили свій прибуток. Однак, ці кошти тепер йтимуть не в кишеню Поліщука, а до державної скарбниці.

Читайте також:ВІДПОЧИНОК НА НОВОРІЧНІ СВЯТА КОШТУВАТИМЕ 3-5 ТИС. ГРН

Джерело.