fbpx

Правило успішного життя від Вілла Сміта

Як ви визначаєте успіх?

Для вас це означає мати багато грошей? Розкішний будинок? Більше ніколи не працювати, адже ви вже велика людина.

Ви не повірите, якщо скажемо, що успіх визначається не кількістю матеріальних благ, а скоріше тим, як ви реалізовуєте свій потенціал на благо суспільства?

Всі ми знаємо Вілла Сміта – він актор, продюсер, репер та автор пісень. Коротше кажучи, людина, чию історію успіху ми хочемо повторити. Вілл якось сказав: “Не ганяйтеся за грошима”. І він був правий! Успішне життя — це не означає бути багатим. Це означає бути тим, на кого люди дивляться з повагою.

Вілл завжди прагнув приносити світові щось цінне. Бути всесвітньо відомим красенем із заразливою усмішкою не було його метою. Він зосередився на своєму мистецтві, своєму «я», своїй енергії та ідеях, щоб світ став кращим. Щоб у нього було щось чудове, на що можна потім з гордістю озирнутися.

Найцінніші речі у своєму житті ви не вивчите у школі чи університеті. Ви засвоїте їх тільки тоді, коли займетесь пошуком себе – пошуком того, що зможете подарувати цьому світові.

Знайдіть те, що ви любите і ризикніть, щоб реалізуватися в цьому. Можливо, знадобиться не одна спроба. Нічого страшного: життя коротке, але воно не закінчується, коли ви зазнаєте невдачі. Вона продовжується, щоб навчити вас не опускати руки та боротися за своє місце під сонцем.

Робити те, що любиш, і вміти заробити грошей на тому, що приносить задоволення. Чи це не справжній успіх?

You cannot copy content of this page