fbpx
Події
Правда Горбачова про Путіна шокувала країну! У Кремлі всі в люті!

Михайло Горбачов розкритикував  президента Росії Володимира Путіна. Він звинуватив його в мстивості і злопам’ятність, а також засумнівався в тому, що минулі вибори глави держави були чесними і демократічнимі.

«Мене не покидає відчуття, що вибори президента не були чесними, точно так , як і парламентські вибори. Незважаючи на те, що Володимир Володимирович проголосив ідею чесних виборів в якості головного свого гасла, фальсифікації мали місце бути, причому система спрацювала, не звертаючи уваги на побажання прем’єра », сказав Горбачов.

Говорячи про особисті якості Путіна, Горбачов окремо виділив «мстивість» і «образливість», що, за його словами, неприпустимо для політика, який займає таку високу посаду. Для збереження стабільності країні обраному президенту необхідно почати реальні демократичні перетворення, а не «косметичні реформи», констатував екс-президент СРСР, уточнивши, що «обманювати російський народ» у Путіна більше «немає ні часу, ні можливості».

Перший заступник голови комітету Держдуми Володимир Бурматов, в свою чергу, порівняв слова Михайла Горбачова з «хмаркою пилу яка впала з полиці старої книги» і порадив йому «вирощувати троянди і думати про вічне».

Читайте також:ЛУБКІВСЬКИЙ: МЕТА ВІЗИТІВ ЯЦЕНЮКА ДО СВІТОВИХ СТОЛИЦЬ – ПІДТРИМКА УКРАЇНИ В НОВИХ МІЖНАРОДНИХ УМОВАХ

Джерело.