fbpx
Дозвілля
Позує на камери неначе голівудська зірка: найбільшого 1,5 метрового кота України внесли до книги рекордів (відео)

Найбільшого кота України – 5-річного Кекса – нарешті внесли в Національну книгу рекордів. Рік тому ТСН розповідала про надзвичайного кота та його величезну котячу родину – вже тоді рівних за розмірами йому в країні не було. Але офіційно найбільшим вусанем України Кекс став лише зараз, йдеться у сюжеті “ТСН“.

Наче голівудська зірка, він вміло позує на камери. Глядачі затамовують подих, коли він потягуєтсья у весь зріст. Десятки камер на котячій виставці – лише заради нього. За кілька хвилин Кекса мають важити та міряти експерти національного реєстру рекордів.

«Я так думаю, десь 11,8 кг – якщо у стресовій ситуацій він не скинув пару грам. Сезон кохaння у нього – трохи схуд хлопець», – каже власник кота-рекордсмена Володимир Нестеренко.

Побоювання справедливі, бо вдома на Кекса чекає справжній кошачий гaрeм – дружин у нього аж дев’ять. А кошенят – десятки.

Урочисто кота важить екcперт національного реєстру рекордів: 11 кілограмів 760 грамів.

Через кохання Кекс скинув лише тридцять грамів, тож тепер він офіційно найважчий кіт країни. Та чи найдовший? Ще рік тому був метр п’ятнадцять сантиметрів. І от сюрприз: «Ми маємо найбільшого кота в Україні: довжина кота – 121 сантиметр!».

Бурхливі оплески та крики залишають його байдужим. Флегматичний Кекс просинається, лиш коли йому показують довгоочікуваний диплом рекордсмена.

Та чи надовго він – найбільший кіт країни? За ажіотажем у котячому будиночку спостерігає Фіксік – його онук. Йому лиш півтора роки, а за розмірами він вже наздоганяє діда. Ще рік-два і в Кекса зав’яжеться жорстка конкуренція з його ж власними дітьми та онуками. Їх вже біля сорока.

Читайте також: 2018 рік Жовтого Собаки: мaг розповів які доленосні зміни чекають на Україну

facebook