fbpx
Дозвілля
2018 рік Жовтого Собаки: мaг розповів які доленосні зміни чекають на Україну

У рік Жовтого Собаки на Україну очікують позитивні зміни. Такий прогноз “Обозревателю” озвучив мaг ведичної традиції Ігор Мехеда.

За його словами, в даний час людство є свідком зміни епох.

Між старою і новою епохами, тривалість яких обчислюється тисячами років, є перехідні “13 крилатих років”. Їх відлік почався 2011 року.

“Ці 13 років викличуть кардинальні зміни в людстві. Вийдуть на арену нові фінансові системи, нові політичні системи, новий спосіб економічної організації суспільства і нові духовні вчення”, – розповів мaг.

Він додав, що перші 6 років цього важливого періоду були пов’язані з великим напруженням на всіх рівнях, але наступні зміни будуть відбуватися набагато м’якше і гармонійніше. Це стосується як планети в цілому, так і України.

“В Україні в 2018 році має відбутися багато позитивних процесів, тому що в більшості астрологiчних шкіл Україна відноситься до зони впливу знаку Тілець. Тілець знаходиться під управлінням Венери, а це завжди родючість землі, хороший врожай, працьовиті люди, великий потенціал і збереження чогось – врожаю або духовних знань”, – пояснив Ігор Мехеда.

“Так як керуюча планета Тільця – Венера – в наступному році буде активована, у нас, нарешті, підуть позитивні процеси. І вони почнуться з древнього Нового року – з 22 грудня 2017 року”, – пообіцяв мaг.

facebook