fbpx

“Потужний трьохетапний алгоритм щастя. Ви зможете бути щасливими, роблячи це!”

Лео Бабаута пропонує вам три “простих” і надзвичайно потужних кроки до щастя . Ми хочемо, щоб світ і люди в ньому наповнювали себе щастям. Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!

“Сьогодні я збираюся поділитися дуже простим секретом, який може зробити кращим ваш день миттєво. Якщо ви відчуваєте спад, цей секрет може зробити вас щасливішими протягом усього дня.

Це те, що я випробовував сам, з чудовими результатами.

Це три кроки, і будь-хто може зробити їх. Це алгоритм, який можна повторювати знову і знову впродовж усього дня. Усе починається з базового припущення, що ми всі людські створіння здатні на добрі справи, на любов, відчуваєм біль, складаємося з розбитих сердець і пристрасної любові. З розуміння того, що ми всі маємо погані дні, що за нашим виснаженим виглядом ховається людина, яка просто хоче любові.

Це базується на моєму спостереженні, що ми сприймаємо інших людей як належне, і що ми судимо інших і стаємо роздратованими через них фактично без вагомих причин. Ми очікуємо, що всі мають робити нас щасливими або принаймні вести себе так, як ми хочемо, і якщо вони не роблять цього, то наш день зруйнований.

Це безумство. Люди живуть своїм власним життям, і не намагаються задовольнити нас або діяти у відповідності до наших очікувань. І як тільки ми визнаємо це, то зможемо бути щасливими.

Ось три кроки. Вони можуть здаватися не дуже розумними для деяких з вас, але я закликаю хоча б випробувати їх. Хоча б лише впродовж одного дня. Чи навіть протягом однієї години. Насправді вони – потужні, і вони працюють.

Читайте також: ДЕ ПОСТАВИТИ СТIЛ, ЩОБ УСІ БУЛИ ЗДОРОВІ?

Перший крок до щастя – любов і вдячність

1 . Подумки скажіть “Я люблю вас, і я дякую вам” до кожної людини, яку ви зустрінете сьогодні. Це звучить ніби дуже нерозумно, але це працює. Серйозно, спробуйте це. Подивіться на кожну людину, повз яку ви проходите або яку зустрічаєте сьогодні, і думаєте про себе (наче ви говорите з людиною, на яку дивитеся): “Я люблю вас, і я вдячний вам”. Спробуйте вимовити це з почуттям. Майте на увазі це! Говоріть навіть тим, повз яких ви проходите по вулиці, яких зустрічаєте в ліфті, яких бачите, коли ви за кермом (навіть якщо ви можете побачити їх тільки протягом долі секунди чи на відстані).

Другий крок до щастя – усмішка і погляд у вічі

2 . Усміхайтеся до цієї людини, і дивіться їм в очі. Багато хто з нас звик не дивитись людям в очі, уникаючи контакту. Але дивитися людям в очі – це визнавати їх існування, людяність і встановлення контакту. Усмішка допомагає передати щастя іншим. Очевидно, ви не зможете зробити це, якщо людина надто далеко від вас або проїжджає повз вас, але коли ви можете, то застосовуйте цей крок.

Третій крок до щастя – сказати про любов і вдячність вголос

3 . Якщо ви відчуваєте себе комфортно, то скажіть вголос цій людині. Скажіть: “Я люблю вас і вдячний вам”. Ви, ймовірно, зможете сказати це тільки людям, яких ви знаєте дуже добре (хоча сміливіші з вас можуть сказати це і незнайомим людям!). Якщо ви не знайомі з людьми, то спробуйте сказати це діями, а не словами. Просто обійняти, зробити щось хороше, провести час з кимось, піклуючись про нього, зробити людині послугу, не чекаючи зворотньої реакції і повернення “боргу”, просто бути турботливим… Очевидно, що ви не зможете зробити цей крок з усіма людьми, повз яких ви проходите, але чим більше людей ви задієте для реалізації цього кроку, тим краще.

Спробуйте ці кроки, будь ласка.
І знайте, що я люблю вас. І я вдячний за те, що ви живі.

Джерело.

You cannot copy content of this page