fbpx

Потап зізнався, що через сварку з Настею Каменських записав пісню з Вірою Брежнєвою

У програмі “Зірковий шлях”, яка виходить в ефір по буднях о 9:15 на каналі “Україна”, з ведучими Альоною Вінницькою та Олександром Скічко, Потап зізнався, що деякий час не міг змиритися з вибуховим характером Насті Каменських.

Співак розповів, як важко переживав той факт, що Настею Каменських цікавляться більше. “Настя захопила собою весь простір, тому що вона дуже сподобалася людям. І я не міг зрозуміти, як так? Адже я придумав проект, я все роблю, пишу, записую, а слава дістається Насті? Ми просто ненавиділи один одного. У нас обох настільки сильні характери”, – поділився спогадами Потап.

Так, коли група переживала кризу, Потап записав дует з іншою популярною співачкою – Вірою Брежнєвою. “Ми тоді дуже сильно сварилися з Настею, я був на 100% впевнений, що дует розпадеться. Набридло. І я записав пісню з Вірою Брежнєвою”, – розповів співак.

Проте одного разу Потап вирішив поговорити з Настею без емоцій і криків про те, як їм жити далі. І обидва дійшли згоди. “Ми один до одного приходимо і кажемо, ну, ми хіба винні, що люди люблять нас удвох. Обидва яскраві, кожен самостійно, а разом – прямо супер-дует. Я кажу, мовляв, давай будемо співати, поки люди нас не розлюблять” , – згадав він в бесіді з журналістами програми “Зірковий шлях” на каналі “Україна”.

Вже після цього Потап написав пісню “Чумачечая весна”, яка стала гімном весни, а для дуету – символом примирення. “І у нас стався скажений підйом знову. Концертні графіки зашкалюють. У нас і так завжди було, а тут взагалі. Цей успіх так об’єднує, ми інакше на все це подивилися. І я подумав, якщо б ми тоді розійшлися, то не було б “Чумачечої весни”, – додав Потап.

Читайте також: Несподіваний поворот: після розлучення Анісіна пробачила Джигурду і чекає від нього дитину

Джерело.

You cannot copy content of this page