fbpx
Дозвілля
Несподіваний поворот: після розлучення Анісіна пробачила Джигурду і чекає від нього дитину

Примирення пари відбулося в дев’яту річницю вінчання, яку екс-подружжя відсвяткувало разом.

Нещодавнє скандальне розлучення фігуристки Марини Анісіної і епатажного Микити Джигурди отримало несподіваний поворот. Пара знову разом.

Про це щасливі закохані повідомили в соцмережах.

“Не засуджуйте мене. Я пробачила Джигурду! Микита батько моїх дітей, які душі в ньому не чають. Якби ви дізналися те, що дізналася я – вчинили б так само! Любові всім! І прощення … Навколо нас багато наклепів і брехні! Але ми перемогли! Може це банально, але без любові світ потоне у злі і в війні! Я знаю, що я кохана і кохаю… Умійте прощати, і ви переможете теж!” – підписала відеоролик в Instagram Анісіна.

Примітно, що примирення пари відбулося в дев’яту річницю вінчання, яку екс-подружжя відсвяткувало разом.

На одному з відеороликів в соцмережі Анісіна разом з Джигурдою прочитали рядки з відомого вірша, після чого Микита опустив камеру і потягнувся поцілувати колишню дружину в живіт.

Судячи з кругленького животика спортсменки, вона готується стати мамою втретє, заявили підписники спортсменки і завалили пару привітаннями.

У свою чергу Джигурда в twitter також порадів за своє воз’єднання з колишньою дружиною і присвятив їй кілька коротких віршиків, якими підписав спільні знімки. Там же він опублікував і спільні фото зі своїми дітьми.

Читайте також: Я зараз сама вийду! Як у Франківську пасажири у вишиванках безкоштовно їздять

Джерело.