fbpx

Посвітилась і пішла: Алла Кудлай після пісні Джамали покинула шоу “Голос” (відео)

Народна артистка України Алла Кудлай покинула вокальне шоу “Голос країни – 7” . 62-річна артистка припинила свою участь на етапі вокальних батлів, коли два учасники виконують одну композицію, а тренер вирішує, хто залишиться в шоу.

Алла Кудлай виступала з 24-річною одеситкою Ольгою Богатиренко. Співачки виконували композицію Джамали “Чому квіти мають очі”. Перш, ніж Джамала прийняла рішення про те, хто залишиться в шоу, Алла Кудлай оголосила про те, що покидає проект. ” Я дуже вдячна вам, друзі! – Заявила Алла. – Але я продовжувати більше не буду. Я даю шанс Олі, дуже талановитій дівчині з Одеси, продовжити участь у проекті”.

Участь Алли Кудлай в сліпих прослуховуваннях стало сенсацією на шоу. Усі звернули увагу, що артистка відмінно виглядає в 62 роки. Здивувати суддів шоу не вийшло, так як вони швидко дізналися, кому належить голос і повернулись до артистки.

Кудлай не єдиний зоряний учасник шоу, перед суддями виступала Наталя Могилевська, яку швидко розсекретили і Катя Chilly.

Читайте також:КОЛЯСКА – ПРОСТО БЕНТЛІ: КАТЯ ОСАДЧА ПОХВАЛИЛАСЯ ТРАНСПОРТНИМ ЗАСОБОМ ДЛЯ СИНА ВАРТІСТЮ БЛИЗЬКО 30 ТИС. ГРН.

Джерело.

You cannot copy content of this page