fbpx

Порошенко зробив ганебне призначення

Президент України Петро Порошенко призначив послом України в Норвегії одіозного дипломата часів екс-президента Віктора Януковича, Вячеслава Яцюка.

Про це написав у свої колонці на “ЄвроПравді” Сергій Сидоренко.

Як зазначив він, про новопризначеного посла України в Норвегії відомо, що в “останні роки правління Януковича … він був третьою людиною в міністерстві після Кожари та його “сірого кардинала “Руслана Демченка”.

“Саме підпис Яцюка стоїть на найбільш одіозних директивах для посольств України.
Зокрема, йдеться про “рознарядки (послам) розповідати у своїх столицях очевидну неправду про “злочини Майдану”. Не сприймаючи жодних компромісів”, – написав Сидоренко.

Він також додав, що після Революції Гідності Яцюка змістили з посади директора департаменту і призначили “послом з особливих доручень без доручень”.

“Це така форма дипломатичного заслання, коли людині натякають – час звільнятися”, – йдеться у публікації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТАЄМНИЦІ МЕДВЕДЧУКА. “КУМАНЬОК” ПУТІНА, ПІНДОС МЕДВЕДЧУК, БУВ ЗАВЕРБОВАНИМ АГЕНТОМ КГБ СРСР ЩЕ ЗІ СВОЇХ СТУДЕНТСЬКИХ РОКІВ.(БЕЗ ЦЕНЗУРИ)

Крім того Сидоренко вказує й на те, що в карʼєрному зростанні Яцюка прослідковується і “російський слід”.

В середовищі дипломатів відомо, що “своєю кар’єрою Вячеслав Яцюк зобов’язаний особисто Анатолію Орлу, колишньому керівникові зовнішньополітичного напрямку в адміністрації Кучми. Орел не приховує зв’язку з Росією, та й зараз перебуває саме там”.

“Думка дипломатів про цю особу (Яцюка) – однозначна. Це призначення – ганебне”, – резюмує автор публікації.

Раніше повідомлялось, що президент Петро Порошенко призначив надзвичайних і повноважних послів України в п’ятьох країнах. Відповідні укази він підписав 18 червня.

Джерело.

You cannot copy content of this page