fbpx
Політика
Таємниці Медведчука. “Куманьок” Путіна, піндос Медведчук, був завербованим агентом КГБ СРСР ще зі своїх студентських років.(Без цензури)

Радник Авакова Зорян Шкіряк, не стримуючи емоцій, оприлюднив цілий ряд фактів які ретельно приховує кум Путіна Віктор Медведчук.

Пропонуємо вашій увазі кілька цитат з сторінки Зоряна Шкіряка.

«Вибачте. Ніяк не заспокоюся, блін. Болить. Ну, що я з цим зроблю.

А чи знаєте ви, що “куманьок” Путіна, піндос Медведчук, був завербованим агентом КГБ СРСР ще зі своїх студенських років?

Чиста сука, в усіх смислах. Стучав на всіх і вся. Здавав червоно-коричневим гебістам украінських патріотів ще в роки совка.

Його КГБістське псевдо – агент “Соколовський”.

Все це є в архівах СБУ. Ця московсько-рашистська потвора несе особисту відповідальність за те, що, як типу “адвокат”, допустив і по суті підтримав ганебне, сфабриковане і несправедливе засудження, катування і фактичне вбивство нашого легендарного Василя Стуса. Комуно-імперська тварюка. Путінському лоббі в Украіні треба дати рішучий бій. Вони оперилися, знахабніли, бо не відчувають загрози для себе. Вони все “рішають”…

А навколо одні ліберасти і “єврофаталісти”, бля… Та скільки можна цю хрінь споживати і людей нею годувати?

Популісти грьобані. Піздуни, брехуни і балаболи.

Знищуєте державу з середини заради своїх надуманих рейтингів і радієте. Ну-ну… З часом люди все зрозуміють.

Так довго не буде. Вам не вдасться їх нагнути і поламати їхню свідомість! Досить! Є межа політичному цинізму.

І не судіть мене, друзі, за різкі та емоцийні висловлювання. Буває. Це ще я дуже м’яко і політкоректно.

Вважаю, що патріоти повинні об’єднатися у вимозі до Президента щодо відсторонення запроданця і негідника Медведчука від ведення будь-яких перемовин з боку українськоі сторони!

Він – це Кремль! Він не має до України жодного стосунку! Окрім того, що він жирує на вкрадені у

народу і держави активи.

Це сором! Медведчука нахер! Україна понад усе!”

shkiryak1

«Пишу виключно як патріот і громадянин України.

Медведчук – кремлівський ублюдок і путінський жополиз! Він активний представник держави-агресора і рупор російських терористів в Мінському процесі. Ідеологічний ворог Українськоі державності і просто ху*лівська наволоч! Гандон і федераст, одним словом.

Його “український вибір” – це особистий вибір путіна! Це вибір росийсько-терористичних банд “л-днр”: вбивць, гвалтівників, мародерів та окупаційних військ РФ! Злочинно-пропагандиський осередок сепаратизму, спроб розколу і дестабілізаціі внутрішньоі ситуаціі в Украіні. Збіговисько антиукраїнської нечисті, що баламутить тут воду за наказом Кремля! Ім поставили задачу – розхитувати Украіну з середини.

Це аксіома, що не потребує доказів.

Паскуди! Їхню мрачну “контору” вже давно пора прикрити, як організацію, що сповідує фашистсько-сталінські, ворожі і неприйнятні для нашої країни принципи. Вони розпалюють національний розбрат, а їхні дії координуються і фінансуються з Москви та загрожують державному суверенітету і цілісності України!

Особисто я, готовий відповідати і аргументувати кожне своє слово.

В ГПУ повідомили, що провадження котре процесуально відкрили за “малявою” якось нардепа з антидержавного, російсько-терористичного політ угрупування у ВР “оппоблок” проти мого друга і бойового побратима, українського патріота Андрій Левус, закрито. От і добре. Бо на голову не налізало, анріал якийсь… Наразі, жодних питань.

Приєднуюсь до вимоги Патріотів щодо притягнення до відповідальності і арешту державного зрадника, адепта “руського міра” і агента російських спецслужб в Украіні, кума путіна, Медведчука! Цю заслану суку потрібно судити! Для держави це справа честі.

А те що він бере участь в перемовинах – просто ганьба! Но комент. Пардон за надмірні емоції, наболіло.

Реванш не пройде! Слава Украіні!»

shkiryak2

«Ватажок російсько-сепаратиської організації “український вибір” Віктор Медведчук повинен бути негайно виведеним із усіх робочих та переговорних груп і категорично відсторонений від будь-якої участі у Мінському процесі!

Він не має права і не може представляти інтереси української сторони, оскільки є державним зрадником, прямим агентом ФСБ і відкритим рупором російсько-терористичних банд “л-днр”.

Його присутність за столом перемовин – це національна ганьба і плювок в обличчя кожному українському патріоту. Я вже мовчу про ставлення до цього Воїнів АТО.

Він відповідальний і за шантаж та зрив обміну військово полонениними з боку бойовиків. Гадаю, що вже настав час припинити ганебну практику загравання з ворогом, залучаючи до перемовин з української сторони призначених в Кремлі персонажів. Досить нам путінських кумів-холуїв, таких “переговорників”, зрадників, гебістів.»

На заяви Шкіряка вже відреагував представник Медведчука, який пообіцяв засудити Зоряна. Мабуть так, як раніше Медведчук засудив Василя Стуса.

shkiryak3

Related Post

facebook