fbpx
Політика
“Порошенко кидається категоричними тезами проти перевиборів” – Ігор Луценко

Ігор Луценко на своїй сторінці у соціальній мережі facebook заявив, що “Порошенко кидається категоричними тезами проти перевиборів”.

Пропонуємо Вам повний текст допису народного депутата.

“Новини з того світу, таксказать)
Вчора на Банковій була нараду усіх (так, усіх, з опоблоком включно) голів фракцій.

Висновки такі:

1. Порошенко кидається категоричними тезами проти перевиборів: «кращого парламенту не буде» (гагага!), перевибори ВР є «смертельно небезпечними» для держави (ГАГАГА!). Ця риторика виглядає контрастом на фоні тої інтенсивної підготовки до виборів, яку веде БПП на місцях.

2. Уряд житиме мінімум до 16 лютого – на ту дату має бути призначено звіт уряду. Збори коаліції прогнозно відбудуться напередодні.

3. Кривий Ріг Порошенко, схоже, продав в обмін на голосування Опоблоку за бюджет. Порошенко починає петляти – не може підписати закон про перевибори мера, бо нема юридичного аналізу, нема того, нема сього, «а давайте постановою вибори призначимо?» (яку адмінсуд скасує на раз), і т.п. Гниль, коротше. Очевидно, що допоможе тільки продовження народного бунту в Кривому Розі.

4. Депгрупа Відродження, за їх фрейдистськими обмовками, по суті вважають себе частиною ФАКТИЧНОЇ коаліції. У якій вже періодично, у критичні моменти виринає Опоблок – отже, регіонали в усіх їх проявах послідовно посилюють свій вплив у владі. Все по Льву Давидовичу Троцькому.”

i_lutsenko

Реклама