fbpx
Дозвілля
Поради 25-річним від найбагатшої людини Китаю: варто знати кожному

Вам варто це прочитати! Все просто і зроуміло, а головне – логічно!

На конференції в Сеулі молодий чоловік запитав у Джека Ма, засновника Alibaba Group, чий статок оцінюється в $ 22,2 млрд, що б він робив, якби йому зараз було 25 років і він тільки починав свій бізнес.

Ми знаємо, як відповів творець найдорожчої інтернет-компанії Азії, який колись не зміг отримати роботу «навіть помічником менеджера в ресторані мережі Kentucky Fried Chicken»:

Шукайте можливості

Можливості є скрізь. Всі зараз говорять, що Інтернет – це майбутнє. 10 років тому він був чудом, тому що про нього ніхто не знав. Зараз в Інтернеті стає важко, тому що туди попрямували всі розумні люди. Тому вам варто вийти в реальний сектор.

Читайте також:ВАМ СТАНЕ ЛЕГШЕ ЖИТИ, ЯКЩО ВИ ВИКИНЕТЕ З ДОМУ ЦІ 3 РЕЧІ! (ФОТО)

Використовуйте технології

Якщо ви хочете відкрити ресторан – використовуйте технології, щоб зробити його унікальним. Якщо ви хочете відкрити перукарню – використовуйте IT-технології та data, будьте іншими, відмінними від всіх. Працює не тільки hi-tech, технології можна застосувати всюди.

Розмірковуйте ширше

Думайте «в протилежну сторону». Коли всі погоджуються з чимось, подумайте хвилину: а чи правильно це? Чи так це насправді? Коли всі дружно проти чогось – теж подумайте. Може, вони не праві? А може, тут є можливості?

Не хвилюйтеся

Якщо вам 25 – не хвилюйтеся. Будь-яка скоєна вами помилка – це величезна цінність для вас.

Не поспішайте

Я визначив для себе наступну «схему», яку розповідаю і молодому поколінню:

До 20-ти років – будьте студентом. Зачекайте з підприємництвом, навчіться чогось.
До 30-ти – йдіть за кимось. Попрацюйте в невеликій компанії. Великі компанії – це теж хороша практика, там ви дізнаєтеся процес, побудете частиною великої системи. Але в маленькій компанії ви навчитеся вболівати за свою справу і мріяти, а також виконувати безліч завдань. До 30-ти важливо не те, в компанії з якою назвою ви працювали, а те, за яким босом ви слідували, це дуже важливо. Хороший начальник навчить вас важливим речам.

З 30 до 40 років – ви працюєте на себе, якщо ви дійсно хочете бути підприємцем.

З 40 до 50 років – робіть те, що у вас добре виходить, не намагайтеся перебігти кудись ще, для нової сфери вже запізно. Зосередьтеся на кращих своїх досягненнях.

З 50 до 60 років – працюйте на молодих людей. Вони можуть робити багато краще вас, тому вчіть їх, інвестуйте в них.

Після 60 років – витрачайте час на себе, вас чекають пляж і сонце.

Моя порада 25-річним людям – зробіть достатньо помилок. Не хвилюйтеся. Ви падаєте і піднімаєтеся, падаєте і піднімаєтеся. Насолоджуйтеся цим, насолоджуйтеся своєю молодістю і життям.

Читайте також:ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ З ПРИВАТБАНКОМ? БАНК ЗАПУСТИВ ПОКУПКУ УЖИВАНИХ ІНОМАРОК

Джерело.