fbpx

Популярний російський актор, який переміг рак, одружився (фото)

У житті зірки серіалів “Універ” та “СашаТаня” нарешті настала біла смуга. Андрій Гайдулян тривалий час боровся з онкологічним захворюванням і зараз хвороба відступила. Його підтримувала кохана на ім’я Діана.

Після того, як актор повернувся з Німеччини, в Мережі поповзли чутки про його розлучення з коханою дівчиною, але як виявилося вони були помилковими. На сторінці популярного актора з’явилося весільне фото, яке він підписав так: “Ну вот ….) # дольчегайдуляно”.

Весілля Андрія та Діани пройшла в одному з італійських міст Трани. Торжество було чудовим, воно залишило в серцях всіх гостей і самих молодят безліч приємних спогадів.

Читайте також: Відому російську актрису знайшли мертвою

Святковий настрій передався усім, хто підписаний на аккаунт Гайдулян і Очіловой в соціальних мережах. Публіка у нестямі від радості за молодих, тому привітання і лайки ллються рікою.

Практично всі фанати актора були впевнені в тому, що він після такої важкої боротьби з хворобою розійшовся з коханою дівчиною.

Але сьогодні він ощасливив всіх весільним знімком, на якому наречений і наречена просто світяться від щастя. До речі, Діана також поділилася зі своїми передплатниками фотографією зі свого весілля.

Джерело.

You cannot copy content of this page