fbpx
Дозвілля
Популярна телепара Катя Осадча та Горбунов знову разом (фото)

Катя Осадча я і Юрій Горбунов, чутки про роман яких вже давно ходять в ЗМІ , знову разом – в новому сезоні «Голос.Діті» вони будуть ведучими.

«Проект «Голос.Діти» зараз дуже потрібен Україні. Ми всі віримо в те, що у нас в країні все буде добре, що нас чекає дуже гарне світле майбутнє. І саме історії дітей, які приходять на проект, їх позитивний настрій і все, що відбувається на сцені і за лаштунками, точно дає нам відчуття впевненості.

Адже підростає нове прогресивне покоління, яке буде творити майбутнє нашої країни. Телеканал «1+1» здійснює мрію сотень дітей, які мають можливість вийти на професійну сцену, отримати коментарі тренерів, а з цим безцінний досвід», – каже Катя Осадча.

Читайте також: ЗІЗНАННЯ: У КАТЕРИНИ ОСАДЧОЇ БУЛО ДВА СЕРЙОЗНИХ РОМАНИ

Як відомо, популярна телепара має великий досвід роботи в дитячих розважальних проектах. Юрій Горбунов та Катя Осадча були ведучими другого сезону «Голос.Діти», п’ятого сезону «Голосу країни», а в проекті «Маленькі Гіганти» Юрій навіть брав участь як зоряний суддя.

«Я дуже радий, що телеканал «1+1» продовжує свою традицію виробництва дитячих розважальних проектів. Після участі в багатьох проектах можу сказати, що саме дитячі шоу мають для мене особливе значення. Вони зігрівають душу, надихають і мотивують з упевненістю дивитися в майбутнє», – говорить Юрій Горбунов.

Читайте також: ЮРІЙ ГОРБУНОВ ЗДИВУВАВ НЕСПОДІВАНИМ ОБРАЗОМ В НОВОМУ ПРОЕКТІ

3-й сезон дитячого вокального проекту «Голос.Діти» обіцяє стати найбільш позитивним і життєствердним. Уже зараз продюсери відзначають, що учасники третього сезону – абсолютно нове покоління дітей, сучасних, яскравих і вільних від стереотипів, сміливих в самовираженні, при цьому – що володіють унікальними тембрами і найсильнішими голосами.

Ведучі Голос (3)

Джерело.

Реклама