Дозвілля
Зізнання: у Катерини Осадчої було два серйозних романи

Телеведуча Катя Осадча заявила, що з розумінням ставиться до своїх коханих, які не хотіли розголошувати відносини з нею. Про це вона розповіла в інтерв’ю виданню «Караван історій».

Осадча зізналася, що за останні десять років у неї було два серйозних романи. Але її обранці не хотіли виносити відносини на публіку. Телеведуча запевняє, що з розумінням ставиться до такого рішення, адже в шоу-бізнесі є безліч прикладів, коли відомі люди не афішують свої стосунки, і залишаються щасливими.

Читайте також:Катя Осадча вагітна? – чи невдала сукня округлила живіт (фото, відео)

Також, за словами Осадчої, її брат Володимир не визнає, що вона його сестра, оскільки не хоче бути публічною людиною. Телеведуча зізналася, що, як їй здається, якщо його запитують, чи не родичі вони, брат відповідає, що просто однофамільці; не прагнуть до публічності також мама і син Осадчої.

На питання про роман з телеведучим Юрієм Горбуновим ведуча відповіла, що у неї все добре, але заміж вона поки не збирається.

Восени 2015 року з’явилися чутки про роман телеведучих Каті Осадчої і Юрія Горбунова. На одному із заходів пара підлила масла в вогонь: Осадча пригрозила Горбунову серйозною розмовою вдома.

У серпні 2015 року Горбунов розлучився з дружиною Людмилою після 20 років шлюбу. Осадча також не перебуває в офіційному шлюбі.

В інтерв’ю «Каравану історій» Осадча також зізналася, що розлучення з чоловіком полегшив їй життя.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook