fbpx

Помічник нардепа Лещенка виявився членом проросійської партії

За даними ЦВК Васильняк Роман, який є помічником народного депутата Сергія Лещенка, був членом окружної виборчої комісії на одномандатному виборчому окрузі №221 від партії «Руський блок», яка була заборонена судом у травні 2014. Про це у Facebook повідомив журналіст Сергій Іванов.

“Щойно вивчив рішення суду, яким Апеляційний суд міста Києва відхилив позовну заяву представника депутата Лещенка у його процесі проти колишнього депутата Мартиненка. Звернув увагу на особу представника. Це Васильняк Роман Іванович. Людина з такими даними дійсно працює помічником Лещенка на громадських засадах. Але є ще один цікавий факт”, – написав він.

Згідно з даними офіційного сайту ЦВК, на виборах народних депутатів 2012 року Васильняк Роман Іванович був членом окружної виборчої комісії на одномандатному виборчому окрузі №221 від партії “Руський блок”, яка була заборонена судом у травні 2014.

“Коли у листопаді минулого року я писав текст “Русские следы” про те, як Лещенко допомагає повернутись в Україну людям Могилевича і співпрацює з Григоришиним, я навіть уявити не міг, що навколо нього так натоптано”, – йдеться в повідомленні.

Читайте також: В Київраді замість депутата голосувала невідома дівчина (відео)

Джерело.

You cannot copy content of this page