fbpx
Столиця
Померла ведуча “На добраніч, діти” актриса Батуріна

На 89-му році життя померла українська актриса, ведуча програми “На добраніч, діти” Надія Батуріна. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник літературно-драматургічної частини Театру російської драми імені Лесі Українки Борис Куріцин, пише видання “Гордон”.

“Її любили від малого до великого. Малюки обожнювали зворушливу тітку Надю за теплоту і щирість, за те, що багато років кожної середи ввечері вона сама приходила до них у будинок з екрану телевізора і разом із Буратіно розповідала казки. Дорослі милувалися її королівською, граціозною жіночою красою і захоплювалися акторським талантом. А партнери й режисери любили її за невичерпний гумор, талант оповідачки і безоглядну відданість професії. Так, як уміла носити костюми вона, мало кому вдавалося. Вона була з іншого часу і водночас надзвичайно сучасною. Надія Петрівна була справді народною артисткою. Усі, хто бачив її на сцені, ніколи не забудуть цю магічну жінку і актрису”, – написав він.

Читайте також: Померла відома цілителька Марія Стефанія

Надія Батуріна закінчила філологічний факультет Одеського державного університету, Школу-студію при Одеському театрі Радянської Армії. Із 1961 року вона служила в Національному академічному театрі російської драми імені Лесі Українки в Києві.