fbpx
Події
Полторак пояснив, чому звільнив Муравського з посади радника міністра оборони

Міністр оборони Степан Полторак пояснив, що звільнив фотографа Дмитра Муравського з посади свого радника, оскільки конфлікт щодо справжності чи постановочності фото вийшов далеко за межі українського суспільства, і він не може допустити сумнівів світової спільноти щодо справжності російської агресії на Донбасі. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: Британець впізнав сина серед підлітків-катів на відео страти в’язнів “Ісламською державою” (відео +18)

“Конфлікт щодо справжності чи постановочності фото вийшов далеко за межі українського суспільства. Дмитро Муравський у якості радника міністра оборони представляє не лише своє бачення, а й усе оборонне відомство. Тому вважаю, ми не маємо права допустити сумнівів серед світової спільноти, щодо справжності бойових дій на сході України. Я ціную внесок Муравського, але в умовах збройної боротьби ми не можемо дозволити, щоб в наших словах сумнівалися. Наслідки розповсюдження серед світової спільноти звинувачень України у фальсифікації фактів російської агресії можуть підірвати авторитет країни. Звільнення Дмитра Муравського не забороняє йому в подальшому, як і до призначення радником, займатися своєю улюбленою справою”, — написав С. Полторак.

Також він зазначив, що приймаючи рішення про звільнення враховувалися думки не лише експертів та фотографів, а й бійців АТО.

“Приймаючи рішення про звільнення, я враховував думки не лише експертів, фотографів та громадську думку, а й самих бійців, які у питанні реальності фото висловилися неоднозначно. Деякі з них у соцмережах вже заявили, де і при яких обставинах зроблені ці фото… Вважаю, що маю право звільняти призначених мною радників, якщо їх особисті заяви шкодять репутації Міністерству оборони та Збройних Сил.”, — додав С. Полторак.

Джерело.