fbpx
Події
Поліція робить із “ворошилівського стрілка” Пашинського жертву хуліганів

У розпорядження “Обозревателя” потрапила витяг із кримінального провадження у скандальному інциденті за участі нардепа від “Народного фронту” Сергія Пашинського. З документа випливає, що поліція за основу для своєї версії події взяла пояснення Пашинського, який стверджує, що вистрілив людині в ногу під час сварки заради самооборони.

У документі зазначено, що до чергової частини Васильківського відділення поліції Київської області 31 грудня приблизно о 17-00 звернувся народний депутат України Сергій Пашинський.

У заяві в поліцію народний депутат вказав, що В’ячеслав Хімікус 1978 р.н. і Ярослав Олійник 1991 р.н. “грубо порушуючи громадський порядок із мотивів явної неповаги до суспільства, вступили в словесну перепалку з Пашинським і його дружиною, під час якої безпідставно нанесли останнім тілесні ушкодження”.

Поліція кваліфікувала цю подію за статтею 296 ч. 2 Кримінального кодексу – групове хуліганство. Саме так цей інцидент був зареєстрований в Єдиному держреєстрі досудових розслідувань.

Ця стаття передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на строк до чотирьох років.

Про те, що Пашинський стріляв у В’ячеслава Хімікуса, в документі не згадується.

Читайте також: Телеведуча з СТБ показала, як любить Путіна і зневажає український Гімн (відео)

Джерело.

facebook