fbpx
Події
Поліція Донеччини змушена була забрати дітей від горе-матері (фото)

Жахливі умови проживання, нестерпний сморід: в таких умовах застали правоохоронці 6-річного хлопця та його 14-річну сестру.

У поліцію від педагогічного колективу надійшла інформація про те, що школярка з Часова Яра кілька днів не відвідує навчальний заклад. До місця проживання підлітка негайно вирушили працівники ювенальної превенції та працівники районної служби у справах дітей.

Провівши оперативну роботу, офіцер поліції Віталій Микита, з’ясував, у чому справа.

Виявляється, мати двох дітей, яка лише нещодавно стала виконувати свої батьківські обов’язки, вирішила залишити своїх дочку і шестирічного сина під опікою свого знайомого. Сама ж, нібито, вирушила на пошуки відповідного місця проживання. З’ясувалося, що чоловік-інвалід, на виховання якому безтурботна мати кинула дітвору, сам проживав в антисанітарних умовах, тому забезпечити хороший прийом і смачну їжу своїм малолітнім гостям просто не міг, ні фізично, ні матеріально.

Оглянувши його будинок, правоохоронці дійшли висновку, що хлопчика, який з причини відсутності у матері коштів на оплату дитячого саду, зовсім не відвідує дошкільного закладу, а також дівчинку-підлітка, потрібно негайно госпіталізувати в дитячу лікарню. Квартира, яка пропахла фекаліями, де діти змушені були тулитися ночами на одному матраці на підлозі з брудною білизною ніяк не можна назвати «придатною для проживання».

Коли правоохоронці зателефонували горе-матусі по телефону, та й не збиралася мчати за своїми кровинками. Раніше дана сім’я в поле зору правоохоронців не потрапляла.

Як розповіли самі діти, їх батько, з яким вони жили до появи мами, місяць тому помер. Йти їм особливо нікуди.

Дітей помістили в лікувальний заклад. Після огляду медиків у дітвори констатували гостре респіраторне захворювання. Поки в дитячій лікарні підлікують дітей, працівники соціальної служби разом з поліцейськими будуть вирішуватися питання про їх подальше життя.

За матеріалами ВК ГУНП у Донецькій області

Читайте також:ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ТА ХАРАКТЕР ДИТИНИ: АСТРОЛОГИ РОЗПОВІЛИ ПРО ВЗАЄМОЗВ’ЯЗОК

Джерело.