fbpx

День нaрoджeння та характер дитини: астрологи розповіли про взаємозв’язок

Характер людини залежить від багатьох факторів – тут має значення і знак Зодіаку, і спадковість, і виховання. Однак, на думку астрологів,  вплив має і день тижня, в який наpoдився малюк.

Понеділок

У дитини, яка наpoдилася в перший день тижня, небесним покpoвителем виступає Місяць.

“Діти понеділка” виростають щасливими і досить обдарованими людьми. Вони вміють заробляти, але не схильні накопичувати гроші. Красиво витрачати немалі суми – це про них. Ці люди дуже товариські, люблять подорожі та веселі компанії. А ще у них загострене почуття справедливості – тому, втративши довіру такої людини, повернути її буде непросто.

Вівторок

Небесним покpoвителем у них виступає Марс.

Основними якостями людини, яка наpoдилася у вівторок, астрологи називають гострий розум і відповідальність. Вони завжди доводять до кінця розпочату справу і не дозволять собі прийти в школу з невиконаним домашнім завданням. Якщо дитина, наpoджена в другий день тижня, поставила перед собою мету – вона зробить все можливе і неможливе, щоб досягти її.

Середа

Небесний покpoвитель у цих людей – Меркурій.

Діти, наpoджені в середу, виростають яскравими та харизматичними особистостями. Найчастіше їх професія пов’язана з творчістю, але крім того, вони обожнюють активний відпочинок і різного роду експерименти.

Читайте також:СВЯЩЕННОСЛУЖИТЕЛЬ ПОЯСНИВ, ЯК ПОВОДИТИСЬ, ЯКЩО ВАС ВРЕКЛИ

Четвер

Їх небесним покpoвителем є Юпітер.

Діти, наpoджені в четвер, з самого дитинства виявляють лідерські якості. Але ось чого їм не вистачає, так це терпіння. Якщо у них щось не виходить – вони готові закинути розпочату справу і взятися за що-небудь інше. Крім того, люди, які з’явилися на світ у четвер, дуже добрі та чуйні – обожнюють допомагати іншим, особливо їх турбує доля покинутих тварин.

П’ятниця

Небесним покpoвителем виступає Венера.

З дітей, які з’явилися на світ в п’ятницю, часто виростають справжні цінителі прекрасного. Для них важлива досконалість у всьому. І професію вони вибирають пов’язану з красою та творчістю. З них можуть вийти хороші дизайнери, перукарі, художники.

Субота

Небесний покpoвитель наpoджених у суботу – Сатурн.

Люди, наpoджені в суботу, відрізняються зосередженістю на поставлених цілях. Вони готові важко трудитися, щоб домогтися успіху, прекрасно розуміючи, що просто так нічого в цьому житті не дається. Але варто відзначити, що з ними досить важко домовитися – адже вони завжди точно знають, чого хочуть, і рідко погоджуються на компромісні рішення.

Неділя

Їх небесний покpoвитель – це Сонце.

З таким покpoвителем важко бути похмурою особистістю, тому – це точно не про дітей, які наpoдилися в неділю. Вони буквально заряджають усіх щастям і позитивом. Варто їм з’явиться в будь-якої компанії – відразу стає весело та легко. А ще вони дуже щедрі та обожнюють робити подарунки своїм рідним і близьким людям.

Джерело.

You cannot copy content of this page