fbpx

Без каральної психіатрії не обійтися: бюст Миколи ІІ, що мироточить, розвеселив мережу (відео)

Екс-«прокурор» окупованого Криму Наталія Поклонська заявила, що поблизу сімферопольської прокуратури почав мироточити бюст Миколи ІІ за яким доглядають її співробітники.

Під час інтерв’ю на одному з російських телеканалів, Поклонська розповіла, що її знайомі з Криму стали свідками справжнього чуда.

«Мої співробітники телефонують з Криму, з прокуратури, які доглядають за каплицею: ви знаєте, сьогодні вранці бюст Миколи ІІ, государя нашого, який ми встановили у сквері біля каплиці, замироточив», – заявила колишній «прокурор».

За її словами, туди вже почали сходитися люди з маленькими дітьми, які хочуть зцілитися від недугів. Вона також відзначила, що мироточити бюст російського імператора почав якраз на 100 років після його зречення від престолу.

«Це в столітню річницю, бачите як. Государ нам допомагає. Вони загинули для того, щоб ми зробили Росію процвітаючою і великою», – впевнена Поклонська.

У мережі підняли на сміх заяву колишнього “прокурора” анексованого Криму, а нині депутата нелегітимної Державної. Користувачі занепокоїлися станом психічного здоров’я політика, радячи їй звернутися до фахівця. Також багато хто зазначає, що це не перше і, ймовірно, не останнє абсурдне висловлювання Поклонської.

Читайте також: Коралі для Наталі

https://www.youtube.com/watch?v=b1JpIXQvRKo

Джерело.

You cannot copy content of this page