fbpx
Дозвілля
“Подорожую навіть трактором”, – українець про досвід бюджетних мандрівок (фото, відео)

Українець Олег Петров – завзятий мандрівник. Протягом останніх трьох років він їздить по світу і вже встиг побувати в 17 країнах. Причому, за його словами, абсолютно безкоштовно. У чоловіка є свої прийоми і хитрості, які допомагають йому в поїздках, пише svitua

Чоловік родом із Києва. За професією – артист. Про себе він говорить так: “Я – хімік, тамада, актор, вокаліст, ведучий, артист і багато іншого. Мріяв стати мандрівником, моряком із дитинства!”

Він розповів, що останні п’ять років йому було нелегко.

“Не було роботи майже, я співав на Революції, на Майдані. Сильно похитнулася душевна рівновага. Настав час втілювати мрії в реальність. Сім’ї своєї немає і мене нічого не тримало на місці”, – поділився Олег. Це і стало причиною того, що він вирішив виїхати з України.

“Я вирішив розвіятися і з’їздити на місяць-другий у подорож. Я думав побувати на Кіпрі, в Туреччині, а з Грузії – додому. Але в процесі мандрів так увійшов у смак, що вирішив із Туреччини доїхати до Індії, і передумав повертатися взагалі! По суті, дуже часто йду “за вітром”, з натхненням, змінюю шлях, повертаю, застряю, не поспішаю, йду, куди тягне інтуїція!” – зізнався мандрівник.

Олег побував на Кіпрі, в Туреччині, Грузії, Вірменії, Карабаху, Ірані, ОАЕ, Омані, на Шрі-Ланці, в Індії, Малайзії, Таїланді, Сінгапурі, Індонезії та інших країнах.

За його словами, подорожує він в основному автостопом, причому на всіх видах транспорту, навіть на тракторі.

“Я вже шість разів безкоштовно літав на літаку, на аеростаті, їздив на поромі, на фунікулері, на катері, на поїзді, все теж безкоштовно! Є свої прийоми!” – зізнався Петров.

Також Олег розповів, як він примудряється подорожувати без грошей.

“Гроші самі знаходять мене. Не доводиться просити! Я освоїв багато нових професій. Став гідом, викладачем, вуличним музикантом і артистом оригінального жанру, працював у Боллівуді актором! Є тисячі способів! Я сам придумав багато!” – пояснив

Він зізнався, що за час подорожей знайшов не тільки душевну рівновагу, але і дізнався багато нового.

“Попрацював у Боллівуді, Таїланді, на Кіпрі, в Сінгапурі, кинув остаточно пити і курити, схуд на 15 кілограмів, вивчив нові мови, почав говорити вільно англійською, завів багато романів з іноземками, освоїв нові музичні інструменти та професії, і це все безкоштовно! Як власне і всі мандри!” – зазначив він.

Іншим мандрівникам Олег радить бути абсолютно впевненими в досягненні поставлених цілей, нікому не говорити про свої плани і не шукати випадкових попутників.

Читайте також:ПІВРІЧНА ВІЗА ЧИ ДЕПОРТАЦІЯ: ЧЕХІЯ ЗМІНЮЄ ПОЛІТИКУ ЩОДО ІНОЗЕМЦІВ