fbpx

Подарунок долі – це не просто подарунок. Це і нагорода, і насіння для щастя, і будівельні матеріали. Можна просто його бездумно розтратити, а можна стати щасливою людиною. Ось для чого даються подарунки згори.

Звичайно у його житті було багато втрат і розчарувань, як і у всіх. Але був і цей чудовий подарунок долі – нагорода за його вірність покликанню. За працю. За те, що не залишив мистецтво. Доля може подарувати шанс.

Подарунок долі – це не просто подарунок.

Ось що потрібно розуміти. І вміти розпорядитися подарунком потрібно правильно. Вам дали щось не просто так, а для справи. Для важливої справи. Для щастя, яке ви повинні побудувати. Є одразу три сенси у подарунка долі. Подарунок долі – це і нагорода, і насіння для щастя, і будівельні матеріали. Можна просто його бездумно розтратити, а можна стати щасливою людиною. Ось для чого даються подарунки згори.

Це задоволення в дорозі до мети. До свого призначення.

Художник Клод Моне жив у бідності. Він не тільки малював картини, але й багато працював. За картини йому платили мало, критикували їх і не розуміли. Але Моне вірно служив мистецтву і продовжував малювати картини.

Він мріяв про сад за містом, дуже любив природу. Вона його заспокоювала і надихала.

Але жити за містом і мати свій сад він не міг. Йому не дозволяла бідність. І цей Моне виграв у лотерею велику суму. Просто виграв і все. І купив собі будинок за містом, облаштував там великий сад. Там був і ставок із лататтям – ці водяні лілії Моне малював до кінця життя. Зараз картини Моне коштують мільйони. Він створив шедеври. Звичайно у його житті було багато втрат і розчарувань, як і у всіх. Але був і цей чудовий подарунок долі – виграш у лотерею. Нагорода за його вірність покликанню. За працю. За те, що не залишив мистецтво. Насіння майбутнього щастя – в своєму саду художник був щасливим. І будівельні матеріали – найкращі свої роботи він створив в улюбленому саду.

Доля може подарувати шанс. Якщо мати бажання, багато працювати, з гідністю проходити випробування і точно знати, що саме ви хочете мати і для чого. Що ви хочете виростити з насіння і що побудувати із будматеріалів?

Письменник Дікенс отримав будинок, в якому написав свої найкращі книги. Моне – сад, в якому намалював свої найкращі картини. Що зробите з подарунком ви? Навіщо він вам?

Якщо щиро і чесно подумати над цим, сформулювати цілі, то шанси отримати те, що ви хочете, збільшаться. Бажане – це потрібне. Ось – розгадка. Для чого вам це потрібно?
І для чого це потрібно іншим?

Анна Кир’янова

You cannot copy content of this page