fbpx

По зморшках на обличчі розпізнають хворі органи

Ранні зморшки біля правої брови вказують на порушення в роботі печінки, біля лівої – селезінки. “Гусячі лапки” в кутках очей свідчать про проблеми із зором.

Горизонтальні зморшки на лобі ще називають “лініями занепокоєння”. Говорить про те, що людина часто напружується, переносить стреси. Треба більше розслаблятися і відпочивати. Також зона чола пов’язана зі шлунком, глибокі зморшки вказують на надлишок цукру і жирів в раціоні і брак води, пише “Sanny7”.

Зморшки біля правої брови

Страждає печінка. Щоб поліпшити стан шкіри в цій області, треба звернути увагу на раціон. Вживати більше овочів, фруктів, скоротити чашки кави, гостру їжу і сіль.

Біля лівої брови

Зона пов’язана з селезінкою і роботою підшлункової залози. Робота цих органів залежить від споживанням цукру. Варто замінити солодощі на сухофрукти та цукати, замість цукру вживати мед.аін

“Гусячі лапки”

Так називають зморшки біля куточків очей. Можуть вказувати на проблеми із зором. Варто обмежте користування гаджетами, рідше дивіться телевізор і в монітор комп’ютера. Такі зморшки пов’язані зі шлунком, нирками і печінкою. Пийте більше води і перейдіть на здорову дієту.

В куточках рота

Зона біля рота пов’язана з товстою кишкою. Щоб відновити правильну роботу, треба вживати їжу, багату волокнами, вітамін D, більше чистої води і не забувати про фізичні навантаження.

Під щоками

Зморшки в цій зоні вказують на те, то людина багато сміється і посміхається. З іншого боку, проблеми тут можуть виникнути внаслідок неправильного роботу підшлункової залози. Щоб налагодити її функціонування, слід вживати більше свіжих фруктів, овочів і ягід.

Над верхньою губою

Такі зморшки – рідкість. Скоріше свідчать про те, що людина – курець. Зона над губою відповідає за селезінку, тому краще збагатити раціон на ріпу і моркву.

Блогер Пауліна Чаршська радить робити домашні маски для обличчя людям, в яких алергія на куповані креми. Для масок використовує природні інгредієнти – демінералізовану воду, як основу, додає різні трави і глину – жовту, зелену, білу, косметичне масло какао, кокосове, з кісточками чи мигдалеве, гіалуронову кислоту та олійку проти зморшок.

Читайте також: ТЕПЕР РАХУЙ ЗМОРШКИ: НАУКОВЦI З’ЯСУВАЛИ, ВIД ЯКИХ ХАРЧIВ ОРГАНIЗМ СТАРIШАЄ З НАДШВИДКИМИ ТЕМПАМИ

Джерело.

You cannot copy content of this page