fbpx

По всьому світу: всюдисуща “Шалена бджілка”

Самий інтернаціональний український об’єкт – НЕ літаки “Мрія” або інша гордість. Найбільше визнання справою, а не словом, отримує фантик від цукерки “Шалена бджiлка”.

Я зустрічав їх по всьому світу. І на площі біля собору в Кельні, і в ар-нувошному кварталі в Брюсселі, і на території затоки Сан-Франциско, і навіть на Third Street Promenade в Лос-Анджелесі. У Стенфорді теж не обійшлося без напису “Шалена бджілка” на прилипшому до сміттєвого баку квадратику.

Коли я нахилився за впавшим квитком на поїзд в Хайфі, побачив у траві той же самий зловісний фантик. Потім зустрів його брата в Тель-Авіві і навіть в пустелі Негев.

Коли ми потрапили під дощі і брели до вапоретто по коліна у воді по вузьких венеціанських вуличках, вгадай, який фантик проплив повз мене.

Ми зустрічалися і в Кракові, і в Мюнхені, і в Празі, і в Мінську. У Португалії в замку Кинта де Регалейра і на карнавалі в Барселонети.

Якщо десь і не зустрічався фантик від “Шаленої Бджілки”, то це швидше за все тому, що я погано дивився, а не тому, що його там немає.

Геннадій ОСИПЕНКО

Читайте також: Моя тітка з Росії була у нас в гостях 3 дні і втекла назад у Росію. Чому?

Джерело.

You cannot copy content of this page