fbpx
Дозвілля
Племінниця Софії Ротару зізналася, що ледь не пoтoнула на зніманнях нового кліпу(відео)

Молода співачка, племінниця Софії Ротару Sonya Kay, яка нещодавно розповіла, чому батьки назвали її на честь тітки, ледь не потoнула під час знімань відео на нову пісню “Слухай моє сеpце”, пише ТСН.

За словами співачки все сталося дуже раптово, а виною всьому став її дитячий страх води.

“Справа в тому, що я боюся води з дитинства. Навіть на морі я плаваю тільки там, де відчуваю дно. Вдома у мене немає ванни, тільки душ. А на зніманнях кліпу мені довелося зануритися у ванну з підфарбованою водою і було абсолютно незрозуміло, де там дно”, – поділилася Sonya Kay.

Варто зазначити, що ванна, у яку довелося зануритися співачці була величезних розмірів і більше була схожа на басейн, а вода ледь дотягувала до шести градусів за Цельсіем.

Читайте також: Леся Нікітюк тонко потролила видворену з України Варнаву(відео)

За сценарієм 27-річна виконавиця повинна була пірнути у білу рідину, яка була у ванній. Але чим глибше Соня опускалася у воду, тим більший стpах її охоплював.

“Було надзвичайно холодно, фарба потрапляла мені у вічі. Раптово руки почали тpемтіти, сеpце шалено закалатало, почалась панiка. Звісно в такому стані я не могла самостійно вилізти з ванної і почала відчувати що мене накриває. Якщо б не моя команда, яка витягла мене із води, я не уявляю чим би все закінчилось”, – згадує артистка.

Режисер кліпу Віктор Скуратовський запропонував співачці не знімати цей епізод, але Sonya Kay вирішила залишити цю сцену і повторила її, тільки вже без занурення.

За словами виконавиці, ця відеоробота  буде виконана у стилі фешн-арта з незвичними образами, емоціями та космосом.

Нагадаємо, що це вже друга робота співачки зі Скуратовським. Перше відео на пісню “Зоряний Саундтрек” набрало у Мережі більш ніж півтора мільйони переглядів.