fbpx
Події
Племінниця Ротару влаштувала скандал через зрадницьку пропозицію з Москви

Племінниці Софії Ротару співачці Соні Кей запропонували розкрутку в Москві в обмін на бойкотування закону про квоти в Україні.

Про це артистка сама повідомила у Facebook.

За її словами, провідна музична компанія Росії звернулася до неї з пропозицією про укладення контракту. За його умовами, спадкоємиця співочої династії Софії Ротару отримає просування в РФ, якщо вона буде виступати виключно російською мовою, а також приєднається до артистів, що бойкотують закон про квоти на українську пісню.

Натомість виконавиці обіцяли ротації і ефіри на російських і українських каналах і радіостанціях, а також всіляку підтримку в просуванні на музичному Олімпі в Москві.

Ця пропозиція обурила Соню, і вона не має наміру мовчати про це.

“Я щаслива, що після всіх цих років зверхнього ставлення до українських артистів, російські продюсери визнають – в нашій країні створюється справжній європейських саунд, який їм так хочеться контролювати … Думаю, що сьогодні артисти не мають права займати “нейтральну” позицію або виправдовуватися за концерти на території агресора. А вам, шановні продюсери, які вважають, що звучати в Україні можна тільки попередньо домовившись з “сусідами”, хочу сказати: якщо у вас закінчився власний творчий матеріал, будь ласка, насолоджуйтеся! Але українською! ” – Написала Соня Кей.

У коментарях користувачі мережі також висловили свою думку з цього приводу.

“Артисти, як і політики – це, в першу чергу, публічні особи, мають свою аудиторію. І якщо вони громадяни України, вони зобов’язані засуджувати агресора публічно, а не заробляти гроші у окупанта, тим самим схвалюючи війну Росії проти України. Так артисти зрадники і безпосередні пропагандисти війни проти України за гроші Росії, які виправдовуються, напевно, для себе, що Росія цінує їх унікальний талант і не може обійтися без їх небожітельськой геніальності “, – написав один з користувачів.

Багато похвалили Соню за її тверду позицію по відношенню до Росії.

Читайте також: Патріотичний скандал на шоу: організатори вперше прокоментували перепалку Вакарчука і Потапа (відео)

Джерело.

facebook