fbpx
Дозвілля
Патріотичний скандал на шоу: організатори вперше прокоментували перепалку Вакарчука і Потапа (відео)

Скандал між тренерами шоу “Голос країни 6”, музикантом і громадським діячем Святославом Вакарчуком і продюсером Олексієм Потапенком (Потапом) через пісню українською мовою, виконану іноземцями, міг зірвати всі наступні ефіри проекту “Голос країни 6”.

Про це розповіла режисер-постановник шоу “Голос країни 6” Наталія Рівненська в рамках документального проекту Цілком Таємно. Голос країни.

“Звичайно, були переживання, що вони поб’ються і не вийдуть на наступний день взагалі на зйомки”, – розповіла Рівненська. І додала: “Тому, що це було дуже різко”.

Самі учасники конфлікту також дали свої коментарі про те, що сталося вже після того, як пристрасті вщухли.

“Він дуже все болісно сприймає, і все переводить в сторону любові до України”, – прокоментував Потап.

“Це був дуже відповідальний момент, і я думаю, що в цьому суть всього нашого майбутнього в Україні. Ми повинні переглянути взагалі ставлення до того, що таке Україна”, – прокоментував Вакарчук.

Крім того, продюсер шоу пояснила, чому конфлікт між тренерами вийшов в ефір.

“Для мене було дуже важливо, щоб ми не займалися внутрішньою самоцензурою, і тому ми вирішили не відмовлятися від цієї конфліктної історії”, – прокоментувала генеральний продюсер 1+1 production Вікторія Лезіна.

“Кожен тренер “Голосу країни” має право ділитися своїми цінностями з аудиторією проекту, і для нас було важливо це право зберегти”, – додала Лезіна.

У підсумку, за словами організаторів шоу, конфлікт зник якось сам собою.

“На наступний день всі затамували подих. Після перших (виступів – прим. ред.) двох учасників все було ясно, що все нормально, всі видихнули, все добре, конфлікт вичерпано”, – розповіла Рівненська.

Коментарі тренерів та організаторів шоу “Голос країни 6” про скандал між Потапом і Вакарчуком

Джерело.