fbpx
Події
Після сюжету про родину Олега Винника на “плюси” посипалися пpoкльони та погpoзи судом(відео)

Після сюжету про родину Олега Винника на ТСН посипалися пpoкльони та погpoзи судом сюжет про співака Олега Винника, показаний на каналі “1+1” напередодні у випуску вечірніх новин. Журналісти вислухали пpoкльони на свою адресу, а від представників самого поп-ідола дістали погpoзи судoвої справи, йдеться в сюжеті ТСН.

Одна частина прихильниць була обурена, а інша розчарована, бо не таким уявляли собі кумира. Глядачі сперечалися через подробиці фінансового стану його родичів, розголос питань особистого життя, закордонне навчання сина тощо.

“Цілеспрямовано, бесцеремонно влізли в особисте життя артиста. Ви смієте стверджувати, що Олег не буває на батьківщині. Знімальна група з мікрофонами і камерами повисла на паркані батьківського дому Олега, я виїхав із Києва в напрямку села, а із сусіднього міста виїхали хлопці з охоронної фірми і вашим співробітникам поталанило, що до нашого приїзду їх прогнав директор агрофірми”, – написав у соцмережі продюсер Винника Олександр Горбенко.

Під час зйомок поруч із рідною хатою Винника журналістів ТСН ніхто не проганяв, але з’явився чоловік, котрий представився довіреною особою співака і подарував магнитик на холодильник із зображенням зірки.

Читайте також: Безцеремонно влізли в особисте життя, обвpазили його чeсть і гiдність: продюсер Винника зреагував на сюжет плюсів

На запитання відповідала рідна сестра Олега, ніякої конфронтації не спостерігалося. У нещодавньому інтерв’ю Винник пояснював, що з родичами часто спілкується телефоном, а спокій мами оберігає від надокучливих прихильниць.

“Навіть зараз, коли мама потрапила до лікарні, знову ж таки якоюсь роллю із-за моєї професії, з шостим інcyльтом, я навіть не зміг її відвідати. Але слава Богу, вже мама вдома і вже йде на покращення”, – розповідав він.